تکنولوژی

اسپیکر هوشمند «گلکسی هوم» معرفی شد

شب گذشته سامسونگ در جریان مراسم رونمایی از گلکسی نوت 9، با معرفی «گلکسی هوم» رسما ورود خود را به دنیای اسپیکرهای هوشمند اعلام کرد. این اسپیکر هوشمند قرار است رقابت تنگاتنگی با هوم پاد شرکت اپل داشته باشد و از آنجایی که گفته می‌شود کیفیت صدای خروجی آن بی‌نظیر است، از اسپیکرهای هوشمند آمازون اکو و گوگل هوم یک سر و گردن بالاتر خواهد بود. سامسونگ هنگام معرفی این محصول گفت که گلکسی هوم تلفیقی از «صدای بی‌نظیر و طراحی چشم‌نواز» خواهد بود.

گلکسی هوم توسط یک لایه پارچه پوشیده شده و به 3 پایه فلزی هم مجهز است. ضمنا میکروفون‌های درون این اسپیکر قادرند صدا را از فاصله دور به‌خوبی تشخیص دهند. این اسپیکر با به زبان آوردن دستور «Hi, Bixby» فعال خواهد شد و قادر است دستورات صوتی شما را از جمله پخش موزیک و تمام وظایفی که بر روی موبایل هم انجام می‌دهد برایتان اجرا کند.

سامسونگ در این مراسم اطلاعات بیشتری راجع به این اسپیکر منتشر نکرد و فقط اعلام کرد در کنفرانس برنامه‌نویسان که نوامبر امسال برگزار می‌شود، اطلاعات بیشتری در رابطه با این اسپیکر هوشمند به اشتراک خواهد گذاشت. باید دید این اسپیکر هوشمند در بازار و در رقابت با غول‌هایی همچون آمازون، گوگل و اپل موفق خواهد بود یا خیر.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا