تکنولوژی

شارژر برای اکو دات آمازون معرفی شد

بسیاری از خریداران اسپیکر هوشمند و محبوب «اکو دات» شرکت آمازون فکر می‌کردند که می‌توانند این اسپیکر را به هرجا که دلشان می‌خواهد حمل کنند. این اسپیکر زیبا سایز بسیار کوچکی دارد پس چرا از آن در نقاط مختلف خانه استفاده نکنیم و حتی آن را با خودمان بیرون نبریم؟

خب مشکل اصلی اینجا است که اکو دات باتری داخلی ندارد و برای روشن ماندن باید بصورت مداوم به برق متصل باشد. حال می‌خواهیم به شما خریداران ناامید اکو دات بگوییم که دنیا به آخر نرسیده چرا که چند شرکت مختلف به تازگی این مشکل را هم برطرف کرده‌اند.

کیس باتری برای اکو دات توسط چند شرکت مختلف مثل ZeroLemon این امکان را به شما می‌دهد که دستگاه خانگی و ثابت خودتان را به یک اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تبدیل کنید و الکسا را به هرجا که دلتان می‌خواهد ببرید. دارندگان اکو دات می‌توانند این باتری را با 32 درصد تخفیف از فروشگاه آمازون خریداری کنند.

با قرار دادن اکودات درون این کیس و اتصال آن به پورت برق اکو دات، می‌توانید اکو دات را به مدت 15 ساعت بدون نیاز به برق استفاده کنید و تا زمانی که به شبکه وای‌فای متصل باشید می‌توانید از امکانات بی‌نظیر دستیار صوتی الکسا بهره‌مند شوید. برای مثال زمانی که در آشپزخانه آشپزی می‌کنید می‌توانید اکو دات را به آنجا برده و از آن برای تنظیم تایمر یا پخش موسیقی استفاده کنید. ضمنا حتی اگر به وای‌فای هم متصل نباشید می‌توانید از طریق اتصال بلوتوث از اکو دات به عنوان سیستم پخش موسیقی استفاده کنید.

با اینکه این دیوایس برای شارژ دهی اکو دات معرفی شده اما می‌توان دستگاه‌های دیگر را هم با استفاده از آن شارژ کرد. این کیس می‌تواند اسپیکر هوشمند «گوگل هوم مینی» را هم که سایز مشابه اکو دات دارد شارژدهی کند و حتی به لطف وجود پورت یواس‌بی C به‌کاررفته در آن می‌توان آن را به عنوان یک پاور بانک هم استفاده کرد. ضمنا چراغ‌های به‌کاررفته روی این دیوایس مقدار شارژ باقی مانده درون شارژر را نشان می‌دهد و همچنین از شارژ بیش از حد دیوایس‌ها پس از فول شارژ شدن هم جلوگیری می‌کند.

این شارژر با قیمت 39.99 دلار در فروشگاه آمازون قابل خریداری است که البته دارندگان اسپیکر اکو دات می‌توانند آن را با قیمت 26.99 دلار خریداری کنند.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا