تکنولوژی

سامانه جدید پاسخگوئی به شکایات مشترکان

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از راه‌اندازی سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایات مشترکین حوزه ICT مبتنی بر مکان نمای جغرافیایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، مجید حقی گفت: این سامانه با هدف بهره‌مندی از نظرات مشترکان برای ارتقاء بهبود کیفیت ارایه خدمات، نظارت موثرتر بر عملکرد ارایه‌دهندگان خدمات، سرعت دادن به رفع اشکالات شبکه‌های ارتباطی، فناوری اطلاعات و پستی راه‌اندازی شده است.
وی درباره ویژگیهای سامانه جدید ثبت و پاسخگوئی به شکایات حوزه ICT تصریح کرد: در سامانه جدید امکان ثبت شکایت براساس موقعیت جغرفیائی مکان، نوع سرویسهای متداول و به تفکیک ارایه‌دهندگان خدمات وجود دارد همچنین در این سامانه قابلیت افزودن مستندات شامل تصویر، صوت و …، امکان پیگیری شکایات با دریافت کد رهگیری، امکان اعلام شکایت با روشهای مختلف شامل تماس تلفنی، پست الکترونیکی، پیامک پیش‌بینی شده است.
حقی افزود: به منظور سرعت دادن به رفع شکایت‌ها از سوی اپراتورها در این سامانه امکان مشاهده شکایت‌های سایر مشترکان از ارایه‌دهندگان خدمات به صورت مکان نمای جغرافیائی و همچنین مشاهده نقطه نظرهای فنی ناظران سازمان در مورد شکایت مشترکان وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا