تکنولوژی

چراغ اول اندروید 8.1 را اسنشیال روشن کرد!

شرکت Essential سال گذشته، اولین گوشی خود را همراه با سیستم عامل اندروید نسخه نوگت عرضه کرد و قول داده بود به زودی نسخه اوریو را نیز برای مشتریان خود عرضه کند. نسخه  اوریو 8.0 تاکنون برای گوشیهای این شرکت ارائه نشده و به نظر می‌آید که اسنشیال قصد دارد از نسخه 8.0 به طور کلی عبور کرده و یکباره نسخه بتای 8.1 اندروید را برای کاربران عرضه کرده است.

از آنجاییکه این گوشی اولین محصولی است که به نسخه 8.1 دسترسی خواهد داشت، می‌توان تغییرات و قابلیت‌های سیستمی جدیدی را در آن مشاهده کرد. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که گوشی اسنشیال و نسخه 8.0 بتا را روی آن نصب دارید، در بخش تنظیمات خود شاهد تغییرات زیر هستید:

با نصب آپدیت جدید اسنشیال، جزو اولین کاربرانی خواهید بود که به آخرین نسخه اندروید دسترسی دارند. در آپدیت جدید، پچ‌های امنیتی ماه فوریه و تعدادی فیکس‌های جزئی اظافه شده است. این شرکت اعلام کرده است که قابلیت‌هایی نظیر تقویم دینامیک –dynamic calendar– و  clock iconsتوسط گوشی‌های مجهز به این نسخه قابل پشتیبانی خواهند بود اما این آپدیت یکی از بزرگ‌ترین مشکلات گوشی اسنشیال را نیز برطرف می‌کند: اسنشیال در توییتی اعلام کرد که پچ آزمایشی جدیدی در این نسخه آپدیت وجود دارد که مشکل‌های مربوط به اسکرول –scrolling– کاربران که مدت‌ها نسبت به آن شکایت داشتند را تا حدودی برطرف می‌کند. این پچ به صورت بتا و آزمایشی عرضه شده و نسخه نهایی نیست اما همینکه این شرکت نسبت به نقاط ضعف محصولات خود آگاهی دارد و در صدد برطرف ساختن آن است، جای امیدواری دارد.

منبع : آی تی ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن