تکنولوژی

Finger Pow؛ شارژر آهنربایی برای آیفون

همانطور که می‌دانید، کیک استارتر یک شرکت آمریکایی عام‌المنعفه است که برای پروژه‌های نوآورانه و استارت‌آپ‌های نوپای خلاق، سرمایه جذب می‌کند. حالا سیستم جدیدی از طریق این شرکت معرفی شده که تا کنون بیش از 4 برابر هدف مدنظر طراحان آن سیستم، سرمایه جمع آوری کرده است!

این سیستم جدید Finger Pow نام دارد و قادر است با استفاده از مگنت‌های مغناطیسی، باتری‌ گوشی‌های هوشمند را با سرعت زیاد شارژ کند. این سیستم از 4 مگنت ضد آب تشکیل شده که از طریق اتصال به پایه اصلی (که مجهز به یک باتری 5000 میلی آمپریست) شارژ می‌شوند. این مگنت‌ها بعد از شارژ کامل به گوشی هوشمند متصل شده و هر کدام از آنها قادر هستند که یک آیفون 8 را 25 درصد شارژ کنند و به همین ترتیب با استفاده از 4 مگنت، میزان شارژ آیفون به 100 در صد می‌رسد.

از آنجا که حمل پاور بانک نیز یک گزینه مناسب برای شارژ گوشی های هوشمند است‌، مزیت استفاده از Finger Pow چیست؟ برخی از پاور بانک‌ها وزن سنگینی دارند و برخی نیز واقعا اندازه مناسبی ندارند اما Finger Pow می‌تواند به راحتی در جیب جا شود.

این محصول از ماه آوریل 2018 برای مشتریان ارسال می‌شود. Finger Pow با 4 مگنت اصلی، دو آداپتور مغناطیسی، کابل شارژر و یک پایه، فقط با قیمت 69 دلار عرضه خواهد شد! با پرداخت 79 دلار، کاربر می‌تواند یک  Finger Pow Plusتهیه کند که این نسخه همراه با 4 مگنت اصلی، دو آداپتور مغناطیسی، دو جاکلیدی، یک کابل شارژر و یک پایه یا بیس (که قابلیت تبدیل به پاور بانک 5 هزار میلی آمپری را دارد) خریداری کند.

Finger Pow یک راه حل خلاقانه بری آن دسته از کاربرانی است که با مشکل کمبود شارژ گوشی برخورد دارند. این محصول می‌تواند به این دسته از کاربران کمک کند تا در کمترین زمان ممکن دستگاه‌های خود را شارژ کنند. در ادامه ویدیویی از این محصول را می‌بینید.

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.