تکنولوژی

مشکلات پیکسل XL2 از طریق آپدیت نرم‌افزاری حل می‌شوند

با اینکه هیچ شرکت و محصولی نمی‌تواند از لحاظ شکست خوردن با گلکسی نوت 7 شرکت سامسونگ رقابت کند، اما ظاهرا پیکسل XL2 شرکت گوگل هم دست کمی از نوت 7 ندارد و هر روز یک ایراد جدید از این اسمارت‌فون تاره وارد گزارش می‌شود. آخرین ایرادی که کاربران پیکسل XL2 از آن شکایت کرده‌اند، کیفیت پایین ضبط صدا توسط این پرچمدار است که ظاهرا گوگل از این مسئله کاملا آگاه است و همانند دیگر ایرادات پیکسل 2، این مشکل هم قرار است از طریق یک آپدیت نرم‌افزاری در آینده نزدیک برطرف شود.

البته در گزارش‌های قبلی کاربران اعلام شده بود که هنگام مکالمه با گوشی پیکسل XL2 یک صدای عجیب هم از اسپیکرها به‌گوش می‌رسد که البته این مشکل با غیرفعال کردن NFC حل می‌شد. البته گوگل در واکنش به این مشئله هم قول داده در آپدیت نرم‌افزاری جدید آن را به‌طور کامل برطرف کند.

اما پایین بودن کیفیت صدای ضبط شده توسط این گوشی هیچ ارتباطی به اسپیکرها ندارد و مسئله‌ای کاملا جدا محسوب می‌شود. طبق گزارش‌های کاربران، کیفیت صدای فیلم‌های ضبط شده توسط پیکسل XL2 بسیار پایین است. البته در برخی مقاطع کیفیت صدا ناگهان بهتر می‌شود اما در کل این مشکل در حین فیلمبرداری با این گوشی همواره وجود دارد و باعث نارضایتی و اعتراض برخی از کاربران شده است. همانند دیگر ایرادات، این مشکل هم به صورت تصادفی در بین کاربران رخ داده و شامل تمامی دارندگان پیکسل XL2 شرکت گوگل نمی‌شود. گوگل قصد دارد تا چند هفته آینده این مشکل را از طریق یک آپدیت نرم‌افزاری به طور کامل رفع کند.

ظاهرا گوگل برای رفع اکثر ایرادات مختلفی از که از طرف کاربران درباره دو پرچمدار جدید این شرکت اعلام شده، به انتشار یک اپدیت بسنده کرده و فعلا قصد ندارد گوشی‌هایی را که از این مشکلات رنج می‌برند تعویض کند. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم آپدیت نرم‌افزاری گوگل تا چه‌اندازه می‌تواند رضایت کاربران شاکی را جلب کند.

 

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا