تکنولوژی

مک بوک پروهای جدید ریفربیش اپل

اپل برای اولین بار، مک بوک پرو 13 اینچی خود که با نوار لمسی در اکتبر 2016 عرضه شد را در فروشگاه محصولات ریفربیش یا بازسازی شده خود- Refurbished Store – قرار داد. مدل استاندارد این مک بوک با پردازنده 2 هسته ای 2.9GHz اینتل کور i5، 256 گیگابایت حافظه، 8 گیگابایت رم و گرافیک Intel Iris 550 ، با قیمت 1529 دلار و در دو رنگ نقره ای و خاکستری در این فروشگاه در آمریکا به فروش می‌رسد که  قیمت نسخه نوی آن 1799 دلار است. مدل ارتقا یافته همین محصول نیز با 16 گیگابایت رم، با قیمت 1699 دلار به فروش می رسد که قیمت نوی آن 1999 دلار است.

مدل بالاتر از همین مک بوک پرو با پردازنده  2.9GHz dual-core Intel Core i5، 256 گیگابایت حافظه، 8 گیگابایت رم و گرافیک Intel Iris Graphics 550 با قیمت 1699 دلار در فروشگاه محصولات بازسازی شده برای فروش عرضه شده که قیمت نسخه نوی همین مدل 2199 دلار است. این مک بوک پروهای بازسازی شده 13 اینچی همراه با نوار لمسی در کشور کانادا نیز با 290 تا 350 دلار تخفیف ارائه شده‌اند.همچنین این مک بوک‌ها با قابلیت‌های سخت افزاری سفارشی نیز قابل خرید هستند.

محصولات ریفربیش شده به محصولاتی گفته می‌شود که به دلیل نقص یا مشکل دوباره به کارخانه عودت داده شده و دوباره با تعویض قطعه معیوب و اصلاح ظاهری عرضه می‌شوند.

اپل ادعا دارد که محصولات فروشگاه‌های Refurbished Store به صورت دقیقی مورد بررسی قرار گرفته، آزمایش شده، تمیز شده و دوباره بسته بندی شده‌اند و به همراه تمام لوازم جانبی جدید درون بسته بندی جدید عرضه می‌شوند. نوت بوک‌ها هرکدام، شماره سرایل جدیدی دریافت کرده‌اند و قبل از عرضه به دقت توسط کارشناسان اپل مورد بررسی قرار می‌گیرند.

محصولاتی که در فروشگاه‌های بازسازی محصولات اپل عرضه می‌شوند، همگی شامل یک سال ضمانت خواهند بود که در صورت داشتند اکانت AppleCare، تاریخ این ضمانت تا سه سال قابل تمدید است.

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.