تکنولوژی

گلکسی اس 8 سه ماه دیگر عرضه می‌شود

شرکت سامسونگ قرار است گوشی هوشمند جدید خود را در ماه آوریل امسال معرفی کند.

یک خبرگزاری کره‌ایی در گزارشی اعلام کرده است که سامسونگ تاریخ معرفی گلکسی اس 8 را به طور قطع مشخص کرده است . 18 آوریل تاریخی است که برای معرفی این گوشی به بازار در سطح جهانی انتخاب شده است اما شاید در برخی از کشورها دیرتر عرضه شود.

طبق گزارش‌ها، گلکسی اس 8 احتمالا در یک نشست مخصوص به طور رسمی به بازار عرضه می‌شود. این نشست قرار است اواخر مارس و یا اوایل آوریل برگزار شود.

گفته می‌شود که سامسونگ تولید انبوه گلکسی اس 8 را در ماه مارس شروع خواهد کرد و قرار است بر اساس برنامه، تقریبا 10 میلیون دستگاه برای معرفی ماه آوریل آماده کند. البته این شرکت این موضوع را به طور رسمی اعلام نکرده است.

خبرگزاری کره‌ای در گزارش خود عنوان کرد که قرار بود گوشی گلکسی اس 8 در ماه فوریه امسال عرضه شود که به دلیل مشکلات پیش آمده برای Galaxy Note 7 و فراخوان جمع آوری این محصول از بازار، شرکت سامسونگ مجبور شد تغییراتی در برنامه خود بدهد.

گلکسی اس 8 با قابلیت صفحه نمایش Bezel-Less ( حذف حاشه‌های صفحه نمایش) این امکان را به سامسونگ داده که صفحه نمایش بزرگ‌تری بدون تغییر سایز گوشی همراه عرضه کند. دگمه هوم این تلفن هوشمند نیز به صورت پنهان و زیر صفحه نمایش تعبیه شده است.

 

اخبار مرتبط:

نبرد بزرگ : گلکسی اس ۸ در برابر آیفون ۸ 

تصویر احتمالی از گلکسی اس 8

گلکسی اس8 سامسونگ بدون جک‌هدفون

سامسونگ برای گلکسی اس 8 ایرپاد می‌سازد

منبع : آی‌تی‌ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن