تکنولوژی

سنسور اثر انگشت را بپوشید+ویدئو

Tapdo یک سنسور با تکنولوژی تشخیص اثر انگشت است که به کاربر این امکان را می‌دهد کنترل طیف متفاوتی از ابزار و دستگاه‌های هوشمند را از طریق قسمت‌های مختلف انگشت خود انجام دهد. یعنی می‌توانید تعیین کنید مثلا نوک انگشت اشاره شما چه کاری را انجام دهد و یا پس از قرار دادن بند دوم انگشت وسط روی این گجت، چه اتفاقی بیافتد. برای درک بهتر موضوع ویدئوی زیر را ببینید.

احتمالا تا الان با سنسورهای تشخیص اثر انگشت آشنا شده‌اید و قطعا می‌دانید که این تکنولوژی تا چه اندازه کار با دستگاه‌های هوشمند را سریع‌تر و آسان‌تر کرده است.Tapdo  یک اثر انگشت خوان همه‌کاره است، به این صورت که از طریق این ابزار پوشیدنی می‌توانید تمام ابزار‌های هوشمندی که با اثر انگشت کار می‌کنند را کنترل کنید و علاوه بر آن تکنولوژی این دستگاه نه فقط با نوک انگشتان بلکه با قسمت‌های مختلف دست سازگاری دارد.

یکی از مدیران Tapdo عنوان کرد: “مردم امروزه از برنامه‌های زیادی به روی گوشی‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند و امکان کنترل هم‌زمان تمام این برنامه‌ها باهم تاکنون وجود نداشته است. این مشکل را Tapdo حل کرده است. کاربر با استفاده از قسمت‌های مختلف دست خود می‌تواند سریع و آسان با برنامه‌های مختلف کار کند”.

به عنوان مثال، تصور کنید که می‌خواهید چراغ‌های هوشمند خانه خود را هم‌زمان با دستگاه پخش موسیقی روشن کنید و قفل هوشمند درب خانه را نیز باز کنید. هر کدام از این کارها می‌تواند فقط با یک قسمت متفاوت از دست، خیلی سریع اتفاق بیفتد. این محصول به گونه‌ایی طراحی شده است که می‌تواند هم زمان 20 دستور را اجرا کند. البته در مورد این وسیله باید کمی حافظه قوی داشته باشید اما این مسئله آن چنان مشکل ساز نخواهد بود.

Tapdo از طریق تکنولوژی بلوتوث، امکان اتصال با سرویس‌های موبایلAndroid  و Ios را دارد و همچنین قیمت این وسیله همراه با بند و گیره اتصال فقط 100 دلار است. 

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا