تکنولوژی

Jet White؛ رنگ جدید برای آیفون 7

اپل تصمیم گرفته تا یک رنگ جدید به رنگ‌های آیفون 7 و 7 پلاس اضافه کند. به گفته وب‌سایت Mac Otakara اپل قرار است ششمین رنگ هم به جعبه مداد رنگی‌های خود اضافه کند و آن Jet White یا همان سفید براق است. این رنگ نقطه مقابل Jet Black یا مشکی براق است که تنوع رنگ را در آیفون بیشتر از گذشته می‌کند.

مک اوتاکارا از سایت‌هایی است که معمولا پیش‌بینی‌های درستی انجام می‌دهد. این وب‌سایت ژاپنی پیش از این هم رنگ Jet Black و حذف شدن جک هدفون را درست پیش‌بینی کرده بود. حتی این رسانه از جزئیات بیشتری مانند، نام رنگ آیفون‌های جدید، تغییر دکمه هوم از حالت فشاری به لمسی و نداشتن تبدیل هوشمند در جعبه آیفون خبر داشته است.

البته این نکته را هم اضافه کنیم که همیشه در پیش‌بینی موفق نبوده است. برای مثال پیش‌بینی کرده بود آیفون SE امسال با بهبودهای سخت‌افزار و همچنین رنگ صورتی کمرنگ عرضه خواهد شد. اما این اتفاق رخ نداد و ظاهرا اپل هم تصمیم دارد برای همیشه از آیفون SE دست بکشد و دیگر آن را بروزرسانی نخواهد کرد. اما در کل تعداد پیش‌بینی‌های درست بسیار بیشتر بوده است و احتمال می‌رود این رنگ هم به خط تولید اپل اضافه شود.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا