تکنولوژی

آیا این تصاویر سرفیس‌فون است؟

با توجه به داغ بودن بازار گوشی‌های هوشمند و ورود گوگل به این عرصه، این روزها جای خالی مایکروسافت در این حوزه کاملا حس می‌شود. همه کمپانی‌ها در حال رونمایی از موبایل‌های جدید خود هستند اما خبری از پرچمدار ویندوز فون نیست.

مایکروسافت که پیش از این اعلام کرد در زمینه گوشی‌های هوشمند موفق نبوده است، حالا انتظار می‌رود برند محبوب خود یعنی سرفیس را وارد فاز جدیدی کند و از سرفیس فون رونمایی کند. از آنجایی که محصولات سرفیس مایکروسافت همواره انقلابی و بی‌نظیر بوده‌اند حالا انتظارها برای سرفیس فون بسیار بالا رفته و همه منتظر هستند تا مایکروسافت از یک موبایل متفاوت و انقلابی رونمایی کند. شایعات هم در این زمینه بسیار داغ است و امروز هم تصاویر رندری منتشر شده که به نظر می‌رسد متعلق به سرفیس فون باشد.

این تصاویر در صفحه توییتر evleaks منتشر شده است. با توجه به اینکه این صفحه توییتر معمولا اشتباه نمی‌کند، این تصاویر نشان می‌دهد که مایکروسافت در حال کار روی موبایل جدید است و این بازار را رها نکرده است. اما هیچ خبر رسمی منتشر نشده است. نکته جالب اینکه شاید مایکروسافت این روزها تنها شرکتی باشد که محصولاتش قبل از رونمایی لو نمی‌رود و همیشه موضوعی برای غافلگیری حضار خواهد داشت.

مطلب مرتبط: رویداد مایکروسافت

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا