تکنولوژی

کنفرانس گوگل امشب ساعت 19:30

گوگل در کنفرانس امشب خود یک استراتژی بلند مدت را کاملا تغییر می‌دهد. امشب ساعت 19:30 به وقت تهران شاهد توقف سری نکسوس هستیم. گوگل تصمیم گرفته موبایل جدید خود را به‌جای نکسوس با نام پیکسل معرفی کند. این مراسم را می‌توانید از یوتوب به طور زنده ببینید و یا اخبار آن را از آی‌تی‌ایران پیگیری کنید.

با این نامگذاری جدید موبایل‌های گوگل هم اسم تبلت‌های این شرکت می‌شوند. تبلت گوگل Pixel C نام دارند و این تبلت‌ 30 سپتامبر 2015 معرفی شد. حالا امروز هم موبایل گوگل با نام Pixel و Pixel XL معرفی می‌شود.

شنیده‌ها حاکی از این است که پیکسل صفحه نمایش 5 اینچی و پیکسل ایکس‌ال صفحه نمایشی 5.5 اینچی دارد. به نظر می‌رسد هر دو دستگاه دوربین مشابه و 12 مگاپیکسلی خواهند داشت و با اندروید 7.1 وارد بازار می‌شوند.

امروز هم در خبرها شنیده شد که یک رنگ ویژه هم برای این دستگاه آماده شده که یک آبی خاص و زیبا است اما ظاهرا این رنگ انحصارا برای کسانی است که از کاربران ورایزون هستند.

نکته جالبتر این است که با وجود اینکه هنوز حدود 6 ساعت به آغاز مراسم باقی مانده اما در آمازون قاب محافظ پیکسل هم عرضه شده است! این موضوع نشان می‌دهد که گوگل هم احتمالا مانند اپل کاربران را غافلگیر نخواهد کرد و همه می‌دانند منتظر چه دستگاهی هستند.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.