تکنولوژی

کنترل ضربان قلب با هدفون جبرا

شرکت Jabra اولین هدفون بی سیم خود موسوم به Elite Sport را روانه بازار کرده که مجهز به امکاناتی برای کنترل وضعیت سلامت کاربران است.

به گزارش فارس، از جمله این امکانات می توان به کنترل ضربان قلب و هدایت هوشمند صدا اشاره کرد. فروش این هدفون ها از 30 اکتبر یعنی اوایل پاییز به قیمت 249 دلار آغاز خواهد شد.

عمر باتری این هدفون برای سه ساعت پخش موسیقی مناسب است و قاب این هدفون به گونه‌ای طراحی شده که باتری را در خود جای دهد.

هدفون یاد شده دارای استاندارد IP67 است و لذا ضدآب محسوب می شود، بنابراین می توانید آن را به مدت 30 دقیقه در عمق 91 سانتیمتری آب قرار دهید. قابلیت دیگری موسوم به passthrough به کاربران امکان می دهد تا صدای محیط بیرون را هم در صورت لزوم بشنوند و در عین حال به موسیقی نیز گوش دهند.

قابلیت کنترل ضربان قلب این هدفون دارای دقت 90 درصدی است و برنامه موبایلی Sport Life پیگیری دقیق میزان فعالیت‌های بدنی هر فرد در هنگام دویدن یا نرمش را ممکن و با توجه به میزان ضربان قلب به کاربر در مورد افزایش یا کاهش فعالیت های بدنی توصیه هایی ارائه می کند.

هدفون یاد شده کیفیت صوتی بالایی برای گوش کردن به موسیقی یا برقراری تماس های تلفنی دارد و در هر گوشی آن دو میکروفون برای دریافت صدای کاربر و بررسی و فیلتر کردن صداهای مزاحم محیطی پیش بینی شده است. در صورت تماس با کاربر، پاسخ به آن از طریق فرمان صوتی ممکن خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا