شبکه‌های اجتماعی

چگونه حساب کاربری تلگرام را حذف کنیم؟

اگر به دلایل مختلف قصد حذف حساب کاربری خود از نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام را دارید، با مراجعه به آدرس https://telegram.org/deactivate می‌توانید این فرایند را به سادگی امکان‌پذیر سازید. به این منظور در کادری که در صفحه یادشده مشاهده می‌کنید شماره تلفن همراه خود را با فرمت “(شماره همراه)(کدکشور)+” وارد کرده (به عنوان مثال +980913….) و منتظر دریافت پیامکی حاوی کد تایید روی گوشی خود باشید. با وارد کردن کد تایید در قسمت Confirmation Code و ورد به سرویس، هشداری با مضمون حذف تمامی پیام‌ها، گروه‌ها و لیست مخاطبین در پرتو حذف حساب تلگرام، پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

در صورتی که از حذف حساب منصرف شده‌اید و قصد تغییر شماره مورد استفاده خود را دارید، در این بخش با کلیک روی لینک Click here که با رنگ آبی مشخص شده می‌توانید این راهکار را عملی سازید.

در بند پایانی نیز تلگرام تاکید کرده که در صورت محدود شدن فعالیت شما به علت موارد مرتبط با ارسال اسپم، حذف حساب کاربری محدودیت‌های موجود را از میان نخواهد برد.

در کادر پایین صفحه با موضوع ?Why are you leaving نیز می‌توانید دلیل خود را (البته پر کردن این کادر الزامی نیست) برای حذف حساب کاربری درج کنید. در نهایت، با تایید موارد یادشده، دو گزینه Yes,delete my account و Nope I’ll give it another try در مقابل شما قرار خواهد گرفت که گزینه سمت چپ (قرمز رنگ) به منزله تایید فرایند حذف حساب کاربری خواهد بود و گزینه سبز‌رنگ، انصراف شما از این فرایند را نشان خواهد داد.

با حذف حساب کاربری، پیغامی سبزرنگ به نشانه حذف اکانت تلگرام پیش رویتان قرار خواهد گرفت.

در نظر داشته باشید که با حذف حساب کاربری، اطلاعات شما از سرورهای تلگرام حذف خواهد شد اما پیام‌هایی که پیش از این برای دیگران ارسال کرده بودید همچنان برای مخاطب شما قابل رویت خواهد بود. در پایان بدنیست بدانید در صورت عدم ورود به حساب کاربری تلگرام به مدت 6 ماه، فرایند حذف حساب شما به‌طور خودکار انجام خواهدشد. با این وجود، می توانید این زمان را به 12 ماه افزایش دهید و یا روی یک یا سه‌ماه تنظیم کنید.

این مطالب را هم درباره تلگرام از دست ندهید :‌

بازیابی عکسها و مکالمات حذف شده در تلگرام

آنچه تلگرام دارد و واتس‌اپ ندارد

– لیست بهترین روبات‌های تلگرام

لیست کانال‌های رسمی تلگرام

منبع
آی‌تی‌ایران
برچسب ها

‫347 نظرها

    1. برووتویدتنظیمات تلگرامت تایددومرحله ای روفعال کن بعدتلگرامتوپاک کن بازنصب کن رمزشواشتباه بزن حسات پاک میسه

    2. چ جوری باید دیلیت اکانت بزنم و به همه مخاطبینم فرستاده بشه که مخاطب از تلگرام خارج شد یا حساب کاربریش پاک شد ؟؟

  1. چطور حساب کاربری دوممو از نشست ها غیرفعال کنم
    میگ ب دلایل امنیتی چند ساعت صبر کنید بازم نمیشه

  2. تلگرامممو حذف کردم .گذرواژه داده بودم الان یادم نیس نمیتونم نصبش کنم چیکار کنم کسی می‌دونه ؟؟

  3. تلگرامممو حذف کردم .گذرواژه داده بودم الان یادم نیس نمیتونم نصبش کنم چیکار کنم کسی می‌دونه ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن