تکنولوژی

ویندوز 10؛ سیستم‌عاملی انتقاد پذیر

ویندوز 10 بی‌شک بهترین سیستم‌عاملی است که مایکروسافت تا به حال ساخته است. اما برخی افراد ممکن است این سیستم‌عامل را دوست نداشته باشند و یا از نظر برخی افراد ممکن است ایراداتی داشته ‌باشد. مایکروسافت کار را برای این افراد بسیار ساده کرده است.

تمام کاربران ویندوز 10 حالا می‌توانند با استفاده از Feedback Hub انتقادات خود را از ویندوز 10 به مایکروسافت بگویند. فیدبک‌هاب را می‌توانید از اپ‌استور مایکروسافت برای موبایل و پی‌سی دانلود کنید. مایکروسافت قبلا هم این سیستم را داشت اما از متخصصان فقط بازخوردها را جمع‌آوری می‌کرد، اما از این به بعد از تمام کاربران اطلاعات می‌گیرد.

فیدبک‌هاب به شما امکان می‌دهد از ویندوز 10 انتقاد کنید و یا پیشنهاد بدهید. همچنین می‌توانید موضوع خود را دسته بندی کنید و بگوید که با کدام قسمت از ویندوز مشکل دارید. برای مثال می‌توانید بگوید با استارت منو و یا صفحه تنظیمات شبکه نیاز به تغییر دارد و حتی می‌توانید عکس هم ضمیمه انتقاد خود کنید.

البته این موضوع را باید به خاطر داشته باشیم که ویندوز 10 بیش از 270 میلیون کاربر فعال دارد و این یعنی بسیاری از کامنت‌ها می‌توانند تکراری باشند. برای همین مایکروسافت نظرهای بقیه را در دسته بندی‌های مختلفی به شما نمایش می‌دهد و اگر شما هم با نظر فردی موافق بودید می‌توانید به آن رای بدهید و اگر هم کسی نظر شما را نداشت، می‌توانید نظر جدید ثبت کنید.

از آنجایی که مایکروسافت می‌گوید ویندوز 10 آخرین نسخه سیستم‌عامل این شرکت است، فیدبک‌هاب کمک بسیار خوبی به این کمپانی می‌کند تا انتقادات مردم را جمع‌آوری کند و براساس آن سیستم‌عامل را تغییر دهد.

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.