تکنولوژی

آمازون با گوشی سه بعدی می‌آید

 

در مورد گوشی هوشمند آمازون اطلاعاتی کم و بیش منتشر شده اما تازه‌ترین شنیده‌ها حاکی است که غول خرید آنلاین، حالا می خواهد با ارائه صفحه نمایش سه بعدی،  بازار گوشی هوشمند را به لرزه در آورد، همان طور که با ارائه ی کیندل، بازار تبلت را به لرزه در آورد.

وب سایت TechChurchتولید گوشی هوشمند سه بعدی توسط آمازون را تایید کرده است. صفحه‌ی نمایش سه بعدی امکان غرق شدن در آن که باعث ایجاد حس آرامش می شود را فراهم می آورد. این صفحه نمایش همچنین جهت نگاه را دنبال می کند که به وسیله آن مثلا، گوشی به صورت خودکار می تواند صفحه ی مطلبی که کاربر در حال خواندنش است را ورق بزند. با استفاده از این گوشی همچنین می توان از تصاویر عکس گرفت تا گوشی به صورت خودکار سفارش خرید آنها را مستقیما از آمازون ثبت کند. خبرها حاکی است این شرکت در حال آماده سازی اندروید سه بعدی برای برآورده سازی نیازهای این اپلیکیش‌هاست.

 

نه تا قبل از 2014

مسلما این غول خرید آنلاین، قیمت معقول‌تری نسبت به تبلت کیندل –که بین 79 تا 189 یورو با توجه به مدلش- برای این گوشی هوشمند قرار خواهد داد. هر ریسکی در بازار گوشی همراه، عواقب سنگینی به همراه دارد.

البته گفته شده آمازون هم برای نهایی سازی سخت افزار و هم نرم افزار با مشکلاتی روبه رو شده است. این مشکلات هنوز هم به دلیل ترک مهره‌های تاثیر گذار تیم تکنیکی آمازون، برای این شرکت دردسر بزرگی ایجاد کرده است به همین دلایل پیش بینی می‌شود ارائه ی این گوشی هوشمند بی شک قبل از سال 2014 نخواهد بود.

 

منبع : آی تی ایران *

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.