ارز دیجیتال

بیت‌کوین رکورد ۱۹ ماهه خود را شکست

بیت‌کوین از مرز ۴۳ هزار دلار عبور کرد و به بالاترین سطح در ۱۹ ماه گذشته رسید.

 بزرگترین رمز ارز جهان، بیت‌کوین، از آستانه ۴۳ هزار دلار عبور کرد و به بالاترین ارزش خود از آوریل ۲۰۲۲ رسید.

به نظر می‌رسد که افزایش قیمت بیت‌کوین به پیشرفت‌های اخیر در فرآیند تصویب کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده در مورد صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) مربوط می‌شود زیرا بلک راک و بیت وایز پرونده‌های اصلاح شده خود را به آژانس فدرال ارسال کردند.

به عبارت دیگر، بلک راک در این سند فاش کرد که ۱۰۰ هزار دلار سرمایه اولیه را از یک حامی نامشخص برای صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین پیشنهادی خود دریافت کرده است که امکان تامین مالی برای تجارت بازار آزاد سهام این صندوق را فراهم می‌کند.

در این پرونده، این شرکت بر تعهد خود به نظارت بر هرگونه بی‌نظمی در بازار و رعایت مقررات مبارزه با پولشویی تاکید کرد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۳.۳۷ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۶۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۷۱ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۲.۷۱ میلیارد دلار است که ۱۲.۰۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۸.۶۴ میلیارد دلار است که ۱۰.۴۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۷۳.۳۴ میلیارد دلار است که ۸۸.۶۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا