اپل

آی‌مک جدید اپل ۸ آبان معرفی می‌شود؟

شنیده‌ها از تصمیم اپل برای رونمایی از یک آی‌مک ۲۴ اینچی در ماه جاری میلادی حکایت دارند.

بلومبرگ در حالی این ادعا را مطرح کرده که چیزی به پایان ماه اکتبر باقی نمانده و شرکت اپل تا به اینجای کار، تنها از یک محصول و آن هم قلم هوشمند اپل پنسل رونمایی کرد.  

حالا طبق آخرین گزارش‌ها، اپل در تدارک یک رویداد در تاریخ ۳۰ اکتبر (۸ آبان) است تا از یک محصول جدید در قالب آی‌مک پرده بردارد. محصولی که به ادعای مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ، مجهز به نمایشگر ۲۴ اینچی معرفی خواهد شد.

اگر این شایعه به واقعیت تبدیل شود، می‌توان گفت که انتظار ۹۰۰ روزه کاربران از زمان رونمایی مدل قبلی این خانواده که با نام M۱ iMac شناخته می‌شد، به پایان خواهد رسید.  

اگرچه هنوز اطلاعاتی در خصوص مشخصات فنی این محصول منتشر شده، اما گفته می‌شود اپل تصمیم دارد از پردازنده قدرتمند M۳ در این دستگاه استفاده کند.  

به گفته گورمن، با توجه به اینکه این شرکت، عرضه برخی از مدل‌های سری مک خود را تا ماه نوامبر متوقف کرده، می‌توان این چنین پیش‌بینی کرد که اهالی کوپرتینو در حال آماده‌‎سازی یک رویداد برای غافلگیر کردن طرفداران خود هستند.

این تحلیلگر افزود نسخه‌های جدیدی از مک‌بوک پروهای ۱۴ و ۱ اینچی  در ماه ژانویه معرفی شدند، اما اکنون بیش از یک سال از معرفی ۱۳ اینچی مک‌بوک پرو و همچنین زمان زیادی از عرضه آی‌مک می‌گذرد و طبق شواهد، تا چند روی آینده احتمالا شاهد اضافه شدن اعضای جدیدی به خانواده محصولات این شرکت خواهیم بود.

خبرنگار بلومبرگ همچنین در نشریه Power On نوشت بعید به نظر می‌رسد که جدای از پردازنده و تغییراتی جزیی در نمایشگر، شاهد تغییر دیگری در این محصول باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا