ایران

دامنه بین‌المللی ابر آروان از دسترسی خارج شد

شرکت ابر آروان اعلام می‌کند که از صبح امروز (۲۹ آبان) به دلیل تحریم‌های اتحادیه اروپا دامنه بین‌المللی این شرکت از دسترسی مشتریانش خارج شده است.

ابر آروان در گفت‌وگو با راه‌پرداخت اعلام کرد که دامنه اصلی و بین‌المللی ابرآروان arvancloud.com به دلیل تحریم‌های اخیر از دسترس خارج شده و حالا تمامی سرویس‌ها و خدمات به دامنه arvancloud.ir منتقل شده است. ابر آروان اعلام می‌کند که از صبح امروز اقدامات لازم و اطلاع‌رسانی لازم به مشتریانش را انجام داده است. و این موضوع به تمامی مشتریان این مجموعه اطلاع‌رسانی شده است.

۲۳ آبان ماه اتحادیه اروپا مجموعه شرکت‌هایی از ایران را تحریم کرد که در این بین نام ابر آروان نیز وجود داشت.

اتحادیه اروپا دلیل این تحریم خود را اینگونه عنوان کرده  ابرآروان از سال ۲۰۲۰ یک بازیگر جدی در پروژه‌های دولتی و وزارت ارتباطات ایران برای تهیه نسخه‌ جداگانه و ایرانی (ملی) از اینترنت بوده؛ موضوعی که ابرآروان پیوسته آن را تکذیب کرده است.

به دنبال این اتفاق ابر آروان در اطلاعیه‌ای کوتاه از این تصمیم اتحادیه اروپا ابراز تعجب و بهت کرد. آروان در این اطلاعیه پذیرفت که در مقابل شایعه‌ها و جعل واقعیت شکست خورده و نتوانسته حقیقت عملکرد و بی‌گناهی خود را به‌درستی روایت کند.

یک روز بعد از این تحریم‌ها هم یک روز بعد دیتاسنتر این شرکت در هلند مسدود شد و حالا هم دامنه بین‌المللی این شرکت از دسترس خارج شده است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. 정품 비아그라,비아그라구매,비아그라구입,처방전없이 초간편주문.합리적인가격.비아그라 퀵배송,비아그라온라인약국,시알리스.각종 발기부전치료제 판매 전문 온라인스토어 13년동안 단 1건도 가품판매에 관한 스캔들이 없는 믿을수 있는 스토어 입니다.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا