سامسونگموبایل

انتشار تصاویر واقعی گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ

چندی پیش تصاویری غیررسمی‌ از گوشی گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ در فضای وب منتشر شد و علاقه‌مندان به محصولات تاشو، تا حدودی با ظاهر و طراحی احتمالی این گوشی آشنا شدند.

اما ساعاتی پیش، اکانت TechTalkTV در یوتیوب، اولین تصاویر واقعی از این گوشی را منتشر کرد که جزییات بیشتر و دقیق‌تر از این محصول را فاش می‌کند. با توجه به این اطلاعات، می‌توان گفت که گلکسی زد فلیپ ۴ از نمایشگری تقریبا بدون چین در محل تاشدگی بهره می‌برد.

در یکی از این تصاویر، گوشی زد فلیپ ۴ را در حالت بازشده نشان می‌دهد که چین روی نمایشگر به سختی قابل تشخیص است. البته این مسئله به زاویه دید نیز بستگی دارد و باید دید آیا این حالت، در هنگام نگاه کردن به نمایشگر از زوایای مختلف نیز مشاهده می‌شود یا خیر.  

انتشار تصاویری واقعی گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ

با این حال، در گلکسی زد فلیپ ۳، زمانی که زاویه دید تغییر می‌کند به صورت کج، به گوشی نگاهی می‌شود، می‌توان چین‌خوردگی موجود در نمایشگر دستگاه را مشاهده کرد. اما دن سیفرت، کارشناس فناوری و معاون سردبیر وب‌سایت «ورج» در بررسی خود روی گلکسی زد فلیپ ۳ عنوان کرد که این چین در حالت عادی به چشم نمی‌آید و در حین کار عادی و روزانه با دستگاه نادیده گرفته می‌شود.  

در برخی خبرها آمده که سامسونگ در حال بهبود این وضعیت در نسل جدید گوشی‌های تاشوی خود است و احتمالا این چین‌خوردگی در زد فلیپ ۴ به حداقل خواهد رسید. به هر روی، طبق تصاویر منتشر شده می‌توان گفت که این گوشی شباهت زیادی به نسخه قبلی خود دارد و از ویژگی‌هایی همچون دوربین دوگانه، بریدگی دوربین سلفی punch-hole و طراحی دو رنگ بهره می‌برد.  

انتشار تصاویری واقعی گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ

گفته می‌شود که لولای این گوشی کمی‌نازک‌تر خواهد شد و وقتی گوشی تا می‌شود، فاصله کمی‌بین دو طرف دستگاه مشاهده می‌شود. منبعی که این تصاویر را در اختیار TechTalkTV قرار داده، گفت که این دستگاه به همان دوربین‌های ۱۲ مگاپیکسلی اصلی و اولترا واید و دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود.  

انتشار تصاویری واقعی گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ

اگر این ادعا درست باشد، قطعا به مذاق طرفداران سامسونگ خوش نخواهد آمد چراکه یکی از نقاط ضعف گلکسی زد فلیپ ۳، عملکرد نسبتا ضعیف دوربین دستگاه بود که نتوانست نظر کاربران را جلب کند.  

انتشار تصاویری واقعی گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ

از دیگر ویژگی‌های مورد انتظار برای گلکسی زد فلیپ ۴ می‌توان به باتری ۳۷۰۰ میلی آمپر ساعتی اشاره کرد که با قابلیت شارژ سریع ارتقایافته ۲۵ واتی همراه خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا