اپل

به‌روزرسانی iOS 15.4.1، مشکل باتری آیفون را برطرف می‌کند

به دنبال گلایه‌های برخی از کاربران مبنی بر بروز مشکل در باتری برخی گوشی‌های آیفون پس از دریافت آپدیت ای او اس 15.4، اپل ساعاتی پیش به‌روزرسانی جدید آی او اس 15.4.1 – iOS 15.4.1- را برای رفع این باگ منتشر کرد.

اگرچه هنوز مشخص نیست که چه تعداد از کاربران با مشکل خالی شدن شارژ در گوشی‌های آیفون خود پس از نصب این به‌روزرسانی مواجه شدند اما اوایل ماه مارس بود که اکانت توییتری پشتیبانی اپل از گلایه‌های برخی کاربران خبر داد که اعلام شد شارژ باتری گوشی‌های آیفون در حین استفاده از اپلیکیشن‌ها و قابلیت‌های دستگاه، زودتر از حد معمول، خالی می‌شود.

حال پس از گذشت تقریبا دو هفته از انتشار عمومی‌آی او اس 15.4، اپل با عرضه یک به‌روزرسانی جدید تحت عنوان 15.4.1 این مشکل را برطرف کرده است. آپدیت 15.4 از جمله آپدیت‌های مهم پلتفرم اپل محسوب می‌شود که قابلیت‌های جدیدی همچون بازگشایی قفل دستگاه از طریق فیس آیدی در حین استفاده از ماسک را برای کاربران فراهم می‌کند.

حتی اگر کاربرانی که چنین مشکلی را در گوشی خود مشاهده نکرده‌اند، بهتر است نسخه جدید را دریافت و نصب کنند؛ چراکه اپل اعلام کرد که با دریافت آی او اس 15.4.1، برخی باگ‌های امنیتی که شاید در آینده مورد سوءاستفاده هکرها قرار گیرد، برطرف شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا