استارتاپ

آغاز فروش بلیت ریالی و دلاری «یلدا سامیت ۱۴۰۰» در لحظه‌نگار

ارائه ۸۰ فعال استارتاپی در یلدای کارآفرینی امسال

ششمین یلدای کارآفرینی ایران با حضور کارآفرینان، بنیانگذاران کسب و کارهای نوآور، مدیران شرکت‌های سرمایه‌گذاران خطرپذیر، شتاب‌دهنده‌ها و مدیران و کارشناسان ارشد نهادهای دولتی مرتبط با حوزه نوآوری و کارآفرینی توسط هفته‌نامه شنبه و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هفته‌نامه شنبه،‌ ششمین یلدای کارآفرینی ایران در سه روز متوالی تلاش خواهد کرد به بررسی جنبه‌های مختلف اکوسیستم استارتاپی ایران در یک سال گذشته پرداخته و همچنین مسیر راه آینده نوآوری ایران را نشان بدهد.

عنوان روز نخست، اقتصاد نوآوری، تامین مالی استارتاپ‌ها است و در این روز کارشناسان و فعالان به بررسی موضوعاتی همچون تامین مالی، چرا استارتاپ‌ها در جذب سرمایه موفق نمی‌شوند، ادغام موفق، تجربه‌های موفق و ناموفق کمپین‌های بازاریابی دیجیتال، نحوه مدیریت کسب و کار بوت استرپ و… می‌پردازند.

در روز دوم یلدا با عنوان تجارت الکترونیک و نوآوری، فعالان این حوزه با موضوعاتی مانند مروری بر آمارهای رشد شرکت‌های خرید و فروش آنلاین، خرید و فروش آنلاین بر بستر شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی نسل پنجم، در یلدا حضور خواهند داشت.

در سومین و آخرین روز که آینده و نوآوری نام گرفته، کارشناسان به معرفی حوزه‌های مختلفی همچون آینده بیمه، آینده گیم، آینده هلث، آینده NFT، آینده جامعه و جمعیت سالمندان، انرژی، کاربرد هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاکچین و SAS در شرکت‌های تکنولوژی و… می‌پردازند تا علاقه‌مندان بتوانند با ترندهای روز و آینده بیشتر آشنا شوند.

پخش زنده یلدا سامیت ۲۰۲۱ در لحظه نگار
پخش زنده یلدا سامیت ۲۰۲۱ در لحظه‌نگار

ششمین یلدا کارآفرینی ایران از تاریخ یکم تا سوم دی ماه 1400 به صورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود. علاقه‌مندان و خانواده اکوسیستم در داخل و خارج از کشور می‌توانند از طریق پلتفرم لحظه‌نگار به صورت ریالی/دلاری در لینک زیر بلیت یلدا سامیت را تهیه کنند:

https://lahzenegar.com/ShanbeMag/YaldaSummit

لازم به ذکر است، لحظه‌نگار به عنوان اولین پلتفرم پخش‌زنده و برگزاری رویداد آنلاین در ایران از شب یلدای امسال از پلتفرم هیبریدی خود برای برگزاری رویدادهای مجازی-حضوری رونمایی خواهد کرد.

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا