تکنولوژیشبکه‌های اجتماعی

قابلیت Reactions به زودی به واتساپ اضافه می‌شود

چند ماه پیش اخباری مبنی بر تلاش مهندسان واتساپ برای عرضه قابلیتی جدید به نام Reactions در قضای وب منتشر شد و حال طبق آخرین گزارش‌ها، چیزی به عرضه عمومی‌ این ویژگی باقی نمانده است.

وب‌سایت WABetainfo، با انتشار تصاویر و اطلاعاتی از قابلیت Reactions نوشت که این ویژگی به زودی برای چت‌های خصوصی و گروهی قابل استفاده خواهد بود و کاربران می‌توانند نسبت به پیام‌های دیگران، واکنش نشان دهند.

همچنین طبق گفته این منبع خبری، کاربران می‌توانند نوع واکنش افراد را نسبت به پیام‌ها مشاهده کنند. این جزییات از طریق تب اطلاعات مربوط به این ویژگی قابل رویت خواهد بود. اسکرین‌شات‌های منتشرشده نشان می‌دهد که تمامی‌واکنش‌ها، در دو تب جداگانه به نمایش درمی‌آید. به نحوی که در تب All، همه واکنش‌ها فهرست خواهند شد و تب دیگر نیز به نمایش میزان استفاده از یک ایموجی خاص اختصاص خواهد داشت. در واقع، کاربر می‌تواند با کلیک کردن روی آمار‏، افرادی را که در یک چت گروهی به یک پیام واکنش نشان دادند، مشاهده کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کاربران واتساپ به زودی می‌توانند واکنش‌های خود را نسبت به پیام‌ها به شش حالت نشان دهند که این حالت‌ها شامل پسندیدن (Like), دوست داشتن (Love)، خندیدن (Laugh)، تعجب کردن (Surprised)، ناراحت شدن (Sad) و تشکر کردن (Thanks) می‌شوند.

در خصوص زمان عرضه قابلیت Reactions نیز باید گفت که طبق این وب‌سایت، زمان دقیقی برای عرضه عمومی‌این ویژگی در دست نیست اما شواهد حاکی از آن است که ابتدا برای کاربران نسخه آی او اس واتساپ عرضه خواهد شد و این انتظار چندان هم طولانی نخواهد بود.

اخیرا نیز WABetainfo تصاویری را منتشر و عنوان کرد که واتس‌اپ در حال آماده‌سازی قابلیتی جدید است که می‌تواند امکان تنظیم سرعت پخش پیام‌های صوتی را به این پلتفرم اضافه کند. در حال حاضر، این امکان روی پیام‌های صوتی فرواردشده قابل استفاده نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا