استارتاپایران

خطوط تلفن بیش از هشت هزار مشترک «دفتر شما» قطع شد

خط تلفن هزاران کسب و کار ایرانی که مشترک دفتر کار مجازی «دفتر شما» هستند از صبح چهارشنبه با اختلال مواجه شده است.

این اختلال که از صبح چهارشنبه ۲۶ آبان و در ابتدا روی خطوط پنج رقمی و ۶ رقمی «دفتر شما» آغاز شد، با کاهش شدید پهنای باند مشترکین دفترشما در اوایل هفته ابعاد بزرگتری به خود گرفت و در حال حاضر بیش از هشت هزار کسب و کار ایرانی برای برقراری تماس با مشکل جدی روبرو هستند.

گفته می‌شود این ایجاد اختلال بدون اطلاع قبلی و از سوی نهادهای ذی‌ربط صورت گرفته است. پیش از این نیز در سال‌های گذشته چند بار خطوط دفتر مجازی از سوی این نهادها به صورت ناگهانی و برای چند روز قطع شده بود که سبب بروز خسارت زیادی به کسب و کارها شده بود.

اکنون هم با توجه به همزمانی این قطعی با روزهای آخر ماه و نزدیک به مناسبت‌های یلدا، جمعه سیاه و…بسیاری از مشتریان دفترشما برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی خود به مشکل خورده‌اند و دچار زیان مضاعف شده‌اند.

با وجود گذشت ۵ روز از این اختلال هنوز شرکت مخابرات بیانیه‌ای رسمی در این خصوص منتشر نکرده است و حتی تلفن‌های خود این شرکت نیز از روز جمعه قطع شده است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. واقعا این اتفاق اتفاق بدی‌ست و به‌شدت ناراحت‌کننده‌ست! اونم وقتی ۸۰۰۰ تا مشترک فعال لحظه به لحظه به خط‌شان نیاز دارند. امیدوارم مخابرات خیلی زودتر مشکل را رفع کنه!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا