اپل

ایموجی های جدید اپل در راهند

پس از گوگل، حالا نوبت به اپل رسیده تا نوید اضافه شدن ایموجی‌هایی جدید را به کاربران گوشی‌های آیفون خود بدهد.

ایموجی‌هایی که اگرچه هنوز رسما تایید نشده‌اند اما تصاویر به‌دست آمده از کنسرسیوم یونیکد، نهاد مسئول استاندارد ایموجی، نشان می‌دهد که اپل چند مدل ایموجی را برای عرضه در ماه سپتامبر در سر دارد که در صورت تاییدیه یونیکد، راهشان به محصولات اپل باز خواهد شد.

همانطور که مشاهده می‌کنید، در ایموجی‌های جدید اپل، تنوع رنگ پوست بیشتری به کار رفته و گزینه‌های جدیدی نیز مشاهده می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به ایموجی چهره با احترام نظامی، چهره خندان با چشم‌های پر از اشک، چهره با نگاه زیرچشمی، چهره با دست روی دهان و… اشاره کرد.

یکی دیگر از موارد جالب در میان ایموجی‌ها، امکان انتخاب رنگ پوست دست برای ایموجی دست دادن است که بر این اساس، 15 گزینه با رنگ پوست مختلف ارائه شده است. با این‌حال، هنوز هیچ یک از این ایموجی‌ها به صورت رسمی‌تایید نشده‌اند و مشخص نیست که چه تعداد از ایموجی‌ها مجوز استفاده را کسب خواهند کرد و یا دستخوش تغییراتی برای تایید خواهند شد.

اما بعد از اتمام این فرآیند، چند ماهی طول خواهد کشید تا اپل بخواهد این ایموجی‌های جدیدی را برای استفاده کاربران، مهیا کند. گفته می‌شود که در اواخر امسال و یا نهایتا نیمه نخست سال 2022 شاهد ورود این ایموجی‌ها به گوشی‌های آیفون و دیگر محصولات این شرکت خواهیم بود.

ایموجی های جدید گوشی‌های آیفون در راهند

از طريق
iDropNews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا