سامسونگ

گلکسی زد فولد 3 مجهز به قلم «اس پن پرو» عرضه می‌شود

پس از انتشار چندین تیزر مختلف درباره گوشی‌های تاشوی سامسونگ، به نظر می‌رسد که بالاخره چشم‌ بادامی‌ها قصد دارند تا پشتیبانی از قلم هوشمند را در این سری از گوشی‌های خود اضافه کنند.

در همین رابطه، اخیرا اطلاعاتی جدید در وب‌سایت کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) رویت شده که نشان می‌دهد نسخه جدید قلم هوشمند سامسونگ تحت عنوان اس پن پرو (S Pen Pro) که از ابعادی بزرگ‌تر در مقایسه با مدل قبلی یعنی اس پن بهره می‌برد، قرار است برای گوشی جدید گلکسی زد فولد 3 استفاده شود.

اگرچه هنوز زمان دقیقی برای رونمایی از گلکسی زد فولد 3 اعلام نشده اما قطعا معرفی آن به سال 2022 نخواهد کشید و طی ماه‌های آتی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. طبق اطلاعات منتشر شده، قلم جدید یعنی اس پن پرو علاوه گلکسی زد فولد 3، از دیگر گوشی‌های جدید سامسونگ همانند گلکسی اس21 اولترا و مدل‌های نوت 20 نیز پشتیبانی خواهد کرد.

البته چند نمونه دیگر از قبیل نوت 10 لایت و تبلت‌های سری تب اس7 و اس6 نیز از این قلم جدید پشتیبانی می‌کنند که کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت سامسونگ، از سازگاری دستگاهشان با این قلم جدید مطلع شوند.

البته اضافه شدن پشتیبانی از قلم اس پن پرو به گلکسی زد فولد 3، چندان هم غیرمنتظره نبود چرا که در سال گذشته و در جریان رویداد Unpacked سامسونگ، مدیر بخش موبایل این شرکت اعلام کرد که کاربران فولد، خواستار اضافه شدن پشتیبانی از این قلم برای کار با دستگاه‌هایشان هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا