بازیموبایلهواوی

بازی‌های محبوب PUBG Mobile و Call of Duty به سیستم عامل هواوی HarmonyOS آمدند

هواوی برای تحکیم سیستم عامل HarmonyOS و اکوسیستم جدید خود، از همان ابتدا با توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری و کمپانی‌های مختلف وارد همکاری شده است که ثمره آن  به خوبی در قابلیت‌ها و موفقیت‌های هارمونی مشهود است. در تازه‌ترین اقدام هواوی، شاهد اضافه شدن بازی‌های محبوب PUBG Mobile و Call of Duty به فروشگاه نرم‌افزاری AppGallery هستیم.

پیش از این، توسعه‌دهندگان و ناشران بازی‌های محبوب دیگری نظیر Glory of the King از اکوسیستم جدید هواوی و سیستم عامل HarmonyOS استقبال کرده بودند و حالا بسیاری از پرطرفدارترین بازی‌های موبایل در HarmonyOS Zone در دسترس کاربران است.

نسخه ویژه هارمونیِ بازی‌های یاد شده از هر نظر مشابه نسخه اصلی هستند و تفاوتی از نظر ترافیک اینترنت، حجم دانلود یا کیفیت گرافیکی ندارند. حتی برخی گیمرها خبر از سرعت لود بالاتر نسخه هارمونیِ بازی‌ها داده‌اند و به برتری‌های دیگری همچون عملکرد روان‌تر و کیفیت بهتر نیز اشاره کرده‌اند.

همچنین عملکرد قابلیت «پنجره شناور» در بازی‌ها بهبود یافته است و کاربران می‌توانند برنامه‌هایی مانند WeChat و سایر پیام‌رسان‌ها را در کنار پنجره‌ی بازی‌ها اجرا کنند.

سیستم عامل هواوی HarmonyOS 2.0 در همین مدت کوتاه توانسته است به شدت مورد توجه کاربران قرار بگیرد و با کسب محبوبیت بالا، توسعه‌دهندگان نیز می‌کوشند برنامه‌ها و بازی‌های بیشتری را در دسترس میلیون‌ها کاربر هارمونی قرار دهند که خود نوید آینده بسیار بهتری را می‌دهد.

بازی‌های محبوب PUBG Mobile و Call of Duty به سیستم عامل هواوی HarmonyOS آمدند

سیستم عامل HarmonyOS ده‌ها نوآوری و قابلیت جدید دارد که اخیراً قابلیت تشخیص شارژرهای تقلبی مورد توجه کاربران و رسانه‌ها قرار گرفته است. این سیستم عامل تنها برای گوشی‌های موبایل طراحی نشده است و با بهره‌گیری از قابلیت یکپارچگی، بر روی طیف مختلفی از تجهیزات دیجیتال همچون ساعت‌های هوشمند، تبلت، تلویزیون هوشمند و… قابل اجرا خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا