تکنولوژی

انتشار تصاویری جدید از پهپاد ۲۹۹ دلاری DJI Mini SE

در حال حاضر، DJI Mini 2 مقرون به‌صرفه‌ترین پهپادی است که می‌توان با پرداخت کمتر از ۵۰۰ دلار آن را خریداری کرد. اما شاید بسیاری از افراد، توان پرداخت همین ۴۴۹ دلار را نیز برای خرید این پهپاد نداشته باشند و از این رو، بخش زیادی از علاقه‌مندان به این محصول از خرید خود منصرف می‌شوند. اما چندی پیش اطلاعاتی از یک پهپاد جدید و البته ارزان‌قیمت در وب‌سایت والمارت رویت شد که نشان می‌داد شرکت DJI در حال ساخت محصولی ارزان تحت عنوان Mini SE برای این قبیل خریداران است.

پهپادی که قیمت ۲۹۹ دلار برای آن عنوان شده و در صورت ورود به بازار، ارزان‌ترین پهپاد شرکت DJI لقب خواهد گرفت. ساعاتی پیش نیز تصاویری جدید منتسب به جعبه این پهپاد در یکی از فروشگاه‌های والمارت مشاهده شد.

طبق آخرین اطلاعات منتشرشده از این محصول، DJI Mini SE از لحاظ مشخصات فنی شباهت زیادی به نسخه اولیه مویک مینی (Mavic Mini) دارد؛ بدین معنی که به یک دوربین مجهز به رزولوشن ۲.۷K، و همینطور محدوده ارتباط وایرلس ۲.۵ مایلی (۴ کیلومتری) مجهز خواهد بود.

همچنین برای این محصول، کنترلر ارتقایافته و جدید پهپاد مینی ۲ پیش‌بینی شده که در قسمت پشتی جعبه پهپاد می‌توانید این کنترلر را مشاهده کرد. در خصوص قابلیت نگهداری شارژ نیز باید گفت که Mini SE می‌تواند با یک بار شارژ کامل، تا ۳۰ دقیقه در آسمان پرواز کند.

البته در نظر گرفتن چنین قیمتی از سوی DJI برای این پهپاد کمی‌عجیب و دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما اگر این اطلاعات و تصاویر درست باشند، می‌تواند نشان‌دهنده توجه این شرکت به دسته‌بندی محصولات ارزان‌قیمت و تلاش آن برای تصاحب سهم بیشتری از بازار این پرنده‌های آهنین است.

پهپاد DJI Mini SE پهپاد DJI Mini SE

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا