تکنولوژیشبکه‌های اجتماعی

قابلیت «Undo Tweet» به توییتر اضافه ‌می‌شود

شواهد حاکی از آن است که به زودی، قابلیت undo tweet به شبکه اجتماعی توییتر اضافه خواهد شد.

قابلیتی که به نظر ‌می‌رسد استفاده از آن رایگان نیست و کاربران در ازای پرداخت مبلغی مشخص، قادر به استفاده از آن خواهند بود. این اطلاعات توسط جِین مانچون وانگ که از کارشناسان حوزه اپلیکیشن‌ها به شمار ‌می‌رود، منتشر شده است.

او اخیرا صفحه خرید اشتراکی را که مرتبط با این ویژگی بود، در این پلتفرم کشف و تصویر آن را در فضای وب منتشر کرد. البته اضافه کردن این ویژگی که همان پس گرفتن یا بازگرداندن توییت محسوب ‌می‌شود، تازگی ندارد و توییتر از مدت‌ها پیش کار روی آن را آغاز کرده است.

این شرکت چندی پیش نیز در قالب یک نظرسنجی، از کاربران خود پرسیده بود که آیا تمایلی به پرداخت پول در ازای استفاده از این قابلین دارند یا خیر. حال طبق آخرین اطلاعات، این ویژگی در حال گذراندن مراحل تست و ارزیابی خود است.

هنوز مشخص نیست که این قابلیت چه زمانی به صورت عمو‌می‌عرضه خواهد شد اما در صورت عرضه، به صورت پولی خواهد بود و استفاده از آن تنها برای کاربرانی که حق اشتراک آن را پرداخت کرده باشند، فراهم خواهد بود.

گفته ‌می‌شود که عملکرد این دکمه، شباهت زیادی به دکمه undo send در جیمیل خواهد داشت. در واقع، با فعال بودن این قابلیت، پیام بعد از زدن دکمه ارسال، تا چند ثانیه ارسال نخواهد شد تا در صورت تغییر نظر کاربر، بتواند از ارسال آن جلوگیری کند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا