اپل

انتشار تصاویر لو رفته از آیپد پرو ۲۰۲۱

به نظر می رسد که طراحی آپید پرو اپل که قرار است در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شود از طریق تصاویر CAD کارخانه به صورت آنلاین به  بیرون درز کرده ‌است.

مجموعه تصاویری که به تازگی منتشر شده، ظاهرا نسل پنجم آپید پرو  ۱۱ اینچی اپل را نشان می‌دهند. این تصاویر تغییرات اندکی را در طراحی بدنه آیپد‌پرو نمایش می‌دهد.

طبق گفته‌های مجله خبری MySmartPrice ، ضخامت نسل پنجم آیپد پرو ۱۱ اینچی به اندازه مدل فعلی خواهد بود، اما  از طول و عرض آن چند میلیمتر کم خواهد ا‌شد. همچنین ممکن است تغییراتی در سیستم اسپیکر داخلی ایجاد شود که در نتیجه، در طراحی و جایگاه قرارگیری اسپیکرها تغییراتی ایجاد خواهد‌کرد.

بر اساس شایعات گفته می‌شود شاید به دلیل افزایش ضخامت، دوربین های عقب در مدل های جدید آیپد پرو بیرون زدگی کمتری داشته باشد. همچنین گفته ‌شده ‌است که اپل برای داشتن نمایشگر پیشرفته‌تر از یک مدل مینی ال ای دی رده بالای 12.9 اینچی که می تواند حدود 0.5 میلی متر ضخامت بیشتری داشته باشد استفاده‌ کرده ‌است.

DigiTimes نیز ادعا کرده که اپل در حال کار بر روی آیپدی با قابلیت اتصال 5G و پشتیبانی از mmWave است. با اینکه انتظار می‌رود عملکرد تراشه‌های سری A در مدل‌های جدید به طرز چشمگیری بهبود یابد، اما هنوز اینکه آنها چه تغییرات دیگری را ارائه خواهند ‌داد مشخص نیست.

مینگ چی کو تحلیلگر اپل نیز گفته که مینی ال ای دی آیپدپ رو در نیمه اول سال جاری وارد بازار می‌شود، در حالی که DigiTimes و   ETNews  کره جنوبی معتقدند که این مینی ال ای دی آیپد پرو اوایل سال 2021 به بازار عرضه خواهد شد.

مترجم: الهه دمیرچی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا