اپل

دانگرید از آی او اس 14.0.1 به آی او اس 14 امکانپذیر نخواهد بود

به نظر می‌رسد آن دسته از کاربرانی که بروزسانی‌های جدید آی او اس 14.0.1 و آیپد او اس 14.0.1 را روی دستگاه خود نصب کرده‌اند، دیگر نمی‌توانند به نسخه قبلی یعنی آی او اس 14 یا آیپد او اس 14 دانگرید کنند.

اپل چند روز قبل عرضه بروزرسانی آی او اس 14.0.1 را که در یک باگ مربوط به انتخاب دائمی‌اپلیکیشن ایمیل و یا مرورگر وب، رفع شده بود عرضه کرد. حال خبرها حاکی از آن است که با آپدیت به آی او اس 14.0.1، دیگر راه برگشتی برای کاربران به منظور دانگرید به نسخه قبلی یعنی آی او اس 14 باقی نخواهد ماند.

باگ دیگر مربوط به ایرادی بود که مانع از یپش‌نمایش دوربین در گوشی‌های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس می‌شد. از دیگر موارد رفع شده می‌توان به مشکل عدم اتصال گوشی به شبکه وای فای، عدم ارسال ایمیل با سرویس برخی از شرکت‌ها و عدم نمایش تصاویر در ویجت نیوز اشاره کرد.

البته با توجه به تغییراتی که در آی او اس 14.0.1 اعمال شده، دیگر دلیلی وجود ندارد که کاربر بخواهد به نسخه قبلی که با چند باگ و ایراد نرم افزاری همراه بود، برگرد. حال اگر چنین تصمیمی‌هم داشته باشد، قادر به انجام آن نخواهد بود.

طبق آخرین گزارش‌ها، تاکنون نزدیک به 34.54 درصد از کاربران گوشی‌های آیفون، دستگاه خود را به آی او اس 14 بروزرسانی کرده‌اند. این در حالی است که تنها دو هفته از آغاز عرضه عمومی‌این آپدیت می‌گذرد و این یعنی استقبال بالای کاربران از نسخه جدید آی او اس.

مهندسان اپل، تغییرات زیادی را در آی او اس 14 اعمال کرده‌اند که می‌تواند تجربه متفاوت و لذت‌بخش‌تری را از کار با گوشی‌های آیفون برای کاربران رقم بزند.

منبع
Cultofmac

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا