خودروخودرو الکتریکی

انتشار تصاویری رسمی ‌از کابین فولکس واگن ID.4 قبل از رونمایی

فولکس واگن اخیرا تصاویری را از فضای داخلی کابین کاولین کراس اوور تمام الکتریکی خود موسم به فولکس واگن ID.4 منتشر کرد.

این در حالی است که فولکس واگن در کمتر از دو هفته دیگر از این خودرو به طور رسمی ‌رونمایی خواهد کرد. تصاویر منتشر شده، نمایشگرهای لمسی داخل کابین را نشان می‌دهد که برخلاف بسیاری از خودروهای هم‌رده، بیش از یک نمایشگر در آن تعبیه شده است.

همچنین، دکمه‌های تنظیم به همراه نوارهای رنگی را نیز می‌توان در این تصاویر مشاهده کرد که نمایی چشم‌نواز را به کابین خودرو می‌بخشد. گفته می‌شود که یکی از این نمایشگرها به عنوان ابزاری برای دسترسی به قابلیت‌های اطلاعاتی-سرگرمی‌مورد استفاده قرار می‌گیرد و نمایشگر دوم نیز به عنوان پنل داشبورد ایفای نقش می‌کند.

به نظر می‌رسد که نمایشگر دوم، به حالت شناور طراحی شده چراکه نشانه‌ای از اتصال آن به کنسول وسط خودرو مشاهده نمی‌ شود. البته جدای از داخل کابین، تصویری نیز از نمای بیرونی فولکس واگن ID.4 منتشر شده که می‌تواند برای علاقه‌مندان به این برند قابل توجه باشد.

از جمله ویژگی‌های فولکس واگن ID.4 می‌توان به سیستم نورپردازی محیطی با ۳۰ رنگ اشاره کرد. همچنین نوار رنگی که در زیر شیشه جلویی تعبیه شده، فعال بودن سیستم رانندگی را به راننده اطلاع می‌دهد و مشخص می‌کند که چه زمانی خودرو قفل یا باز است. نمایش ترمز و همچنین تماس‌های دریافتی نیز از دیگر کاربردهای این نوار رنگی است.

انتشار تصاویری رسمی ‌از کابین فولکس واگن ID.4 قبل از رونمایی

فولکس واگن ‌ّID.4، دومین خودروی الکتریکی مبتنی بر پلتفرم MEB این شرکت است که قرار است نسل جدید خودروهای الکتریکی فولکس واگن را تشکیل دهد. مدل قبلی این شرکت ‌ID.3 نام داشت. گفته می‌شود که این محصول برای اولین بار علاوه بر اروپا، وارد بازار کشورهای آمریکا و چین نیز خواهد شد.

انتشار تصاویری رسمی ‌از کابین فولکس واگن ID.4 قبل از رونمایی

منبع
Engadget

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا