گوگل

با اپلیکیشن Keen رقیب جدید پینترست آشنا شوید

گوگل در طی سال‌های اخیر، اپلیکیشن‌های متعددی را طراحی و روانه بازار کرده و در این راه، جزو شرکت‌های موفق و محبوب به حساب می‌آید. این شرکت اخیرا و در ماه ژوئن امسال، امکان استفاده از اپلیکیشنی جدید به نام کین (Keen) را برای کاربران فراهم کرده است.

اپلیکیشن کین از عملکردی شبیه به شبکه اجتماعی تصویرمحور پینترست برخوردار است و قرار است در این راه قدم بردارد. از این اپلیکیشن به عنوان ورکشاپ گوگل برای پروژه‌های تجربی Area 21 نیز یاد می‌شود. به گفته گوگل، کین مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی بوده و از این فناوری برای ارائه و پیشنهاد محتواهای مرتبط با نیاز کاربران بهره می‌گیرد.

گوگل در خصوص این اپلیکیشن می‌گوید «کین» اپلیکیشنی است که در دو حالت وب و اندروید قابل استفاده است و می‌تواند ابزار مناسبی برای آن‌هایی باشد که می‌خواهند زمان بیشتری را صرف کار با تصاویر کنند و از تصاویر موجود در وب و افرادی که می‌شناسد، استفاده کنند.

کاربران کین می‌توانند همانند آنچه در پینترست مشاهده می‌شود، در این اپلیکیشن نیز بورد (Board) ایجاد کرده و آن‌ها را در دسته‌بندی مختلف مرتب کنند. این اپلیکیشن در دو حالت خصوصی و عمومی‌برای سایر کاربران قابل دسترسی است و نوع حساب کاربری، به انتخاب کاربران بستگی دارد.

خوشبختانه استفاده از این برنامه کاملا رایگان بوده و می‌توان از طریق یک اکانت گوگلی به آن دسترسی داشت. در حال حاضر، کین در آغاز راه خود قرار دارد و باید منتظر ماند و واکنش کاربران به این اپلیکیشن را دید.

منبع
Foxbusiness

نوشته های مشابه

‫84 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا