بازیچگونهموبایل

چگونه دسته بازی پلی استیشن 4 را به گوشی یا تبلت اندرویدی متصل کنیم؟

اتصال دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندروید چگونه است و یا به بیان بهتر چگونه دسته بازی پلی استیشن 4 را به گوشی یا تبلت اندرویدی متصل کنیم؟ بازی‌های موبایلی این روزها طرفداران بیشماری پیدا کرده و میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان، چندین ساعت از وقت خود را در طول روز با این بازی‌ها ‌می‌گذارنند.

تر کسی لذت اجرای بازی در گوشی و یا تبلت اندرویدی خود را از طریق دسته پلی استیشن 4 تجربه کرده باشد. قابلیتی که سونی در دل دسته‌های بازی این کنسول تعبیه کرده و کاربر ‌می‌تواند از طریق اتصال آن با گوشی و یا تبلت، کنترل بازی را به شیوه‌ای متفاوت و البته جذاب‌تر در دست بگیرد.

نحوه اتصال دسته بازی پلی استیشن 4 به دستگاه‌های اندرویدی

اتصال دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندروید ، در ابتدا باید دسته را روی حالت Pairing Mode قرار داد. برای این کار ‌می‌بایست ابتدا کنسول پلی استیشن 4 و همچنین دسته بازی را خاموش کنید. سپس دکمه PS و همچنین share روی دسته را همزمان فشار داده و تا چند ثانیه نگه دارید. اگر این کار درست انجام شود، چراغ پشت دسته شروع به چشمک زدن خواهد کرد.

چگونه دسته بازی پلی استیشن 4 را به گوشی یا تبلت اندرویدی متصل کنیم؟

حال باید قابلیت بلوتوث گوشی یا تبلت اندرویدی خود را روشن کنید. روی علات بلوتوث در دستگاه اندرویدی رفته و انگشت خود را برای چند ثانیه روی آن نگه دارید تا به صفحه اصلی تنظیمات بلوتوث هدایت شوید.

در اینجا و بعد از فعال کردن بلوتوث، گزینه Wireless Controller را مشاهده خواهید کرد که در قسمت دستگاه‌های موجود نمایان خواهد شد. اگر این گزینه را ن‌می‌بینید، باری دیگر فرآیند اسکن دستگاه‌ها را آغاز کنید.

چگونه دسته بازی پلی استیشن 4 را به گوشی یا تبلت اندرویدی متصل کنیم؟

با ظاهر شدن Wireless Controller، روی آن با انگشت ضربه بزنید و بعد گزینه OK را انتخاب کنید. اکنون دسته پلی استیشن 4 شما به دستگاه اندرویدی‌تان متصل شده است.

توجه داشته باشید که تما‌می‌بازی‌های موبایلی از دسته پلی استیشن 4 پشتیانی نمی‌کنند و به تبع، تنها ‌می‌تواند در برخی بازی‌ها از این دسته استفاده کنید. برای سوییچ کردن کنترل بازی به دستگاه نیز ‌می‌توانید بلوتوث دستگاه خود را خاموش کنید تا ارتباط قطع شود.

امیدواریم با این دستور عمل بتوانید اتصال دسته پلی استیشن 4 به گوشی اندروید را با موفقیت انجام دهید.

منبع
BusinessInsider

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا