استارتاپویروس کرونا

کتاب کودک رایگان استارتاپ «داستان من» برای مبارزه با کرونا

این کتاب برای کودکان تا ۱۰ سال مناسب است

استارتاپ «داستان من» در راستای مسئولیت اجتماعی خود در شرایط فعلی که بخش اعظمی از مردم در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، اقدام به انتشار یک کتاب داستان رایگان برای کودکان با عنوان «داستان نقشه‌های کودک شما برای شکست کرونا» کرده است.

این کتاب که با عنوان «داستان نقشه‌های کودک شما برای شکست کرونا» به صورت رایگان از طریق پلتفرم داستان من قابل دسترس است، آموزش‌های بهداشتی لازم را در قالب شعر در اختیار کودکان می‌گذارد. در این کتاب، کودک شما در نقش یک قهرمان به سایرین می‌آموزد که چطور با رعایت نکات بهداشتی از خود در مقابل ویروس کرونا محافظت کنند و ویروس کرونا را شکست دهند. همچنین کودک می‌آموزد که چطور از این ویروس نترسد و با رعایت نکات بهداشتی با آن مقابله کند. این کتاب برای رعایت نکات بهداشتی به صورت نسخه الکترونیکی و رایگان در اختیار خانواده‌ها برای آموزش کودکانشان قرار گرفته است.

روابط عمومی داستان من در رابطه با هدف از انتشار این کتاب نوشته: «شیوع کرونا در کشور حالا نزدیک به ۶۰ روز است که بخش‌های مختلف را درگیر کرده است. گسترده شدن پخش این ویروس آسیب‌های جانی و مالی گوناگونی را به انسان‌ها و کسب‌وکارشان به دنبال داشته است؛ اما در این بین شاید یکی از جدی‌ترین آسیب‌های این ویروس به کودکان باشد، گروهی که به دلیل طولانی‌تر شدن دوران قرنطینه و تعطیلی مهد‌کودک‌ها و مدارس حالا تمام زمان خود را در خانه می‌گذارانند و از مسائل آموزشی دور مانده‌اند. حالا توجه به این گروه و ارائه آموزش‌های بهداشتی به آنها بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.»

امکان دریافت این کتاب از طریق مراجعه به وب‌سایت داستان من و از طریق این لینک امکان‌پذیر است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.