ایران

دستگیری ۵ سازنده کلیپ بارش بادمجان از آسمان

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری سازندگان ویدیوی بارش بادمجان از آسمان تهران خبر داد.

سردار علی ذوالقدر با اشاره به انتشار ویدیو بارش بادمجان در پایتخت که روز گذشته در فضای توئیتر و اینستاگرام منتشر شده و خیلی زود فراگیر شد، گفت: به دنبال رویت این ویدیو عوامل پلیس امنیت رسیدگی به موضوع را آغاز کرده و با انجام اقدامات پلیسی سازندگان این ویدئو را شناسایی کردند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضایی این افراد که پنج نفر بودند دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند که در جریان بازجویی‌ها گفتند که دانشجو هستند و برای تمرین جلوه‌های ویژه دست به اجرای این طرح زده و آن را در گروه متعلق به خودشان بارگذاری کرده‌اند و به شکل اتفاقی در فضای مجازی منتشر شده است.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ با تاکید بر اینکه اعضای گروه خود را متعلق به هیچ جریان و جناحی نبودند، گفت: پرونده این افراد برای ادامه روند رسیدگی روانه دادسرا شد.

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. وای چه کار خطرناکی کردن. همینا هستن که باعث گرونی و کمبود بادمجون توی کشور میشن. قبلاً هم من فیلم بارش ماسک و ژل ضدعفونی و دستکش توی سطح کشور دیده بودم ولی اون موقع کسی برای دستگیری سازنده اون فیلم اقدام نکرد در نتیجه الان یه بسته دستکش بیست و هشت هزار تومنی اگه پیدا بشه صد هزار تومنه.
    تازه الانم هی انبار میلیونی دستکش و ماسک پیدا میشه ولی نمیدونم چرا هنوز تو راه بازار گم میشه و مردم عادی دربدر ماسک و دستکش هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا