هواوی

انتشار اطلاعاتی از مشخصات هواوی پی40 پرو 5G

هواوی این روزها در تدارک رونمایی از جدیدترین گوشی خود یعنی پی40 پرو 5G است که قرار است در تاریخ 26 ماه مارس (هفتم فروردین) معرفی شود.

اما ساعاتی پیش برخی از اطلاعات مربوط به این گوشی در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شده است. محصولی با شماره مدل ESL-NX9 که مبتنی بر نرم‌افزار اندروید 10 است و از 8 گیگابایت حافظه رم بهره می‌برد. به احتمال فراوان، این گوشی در چند مدل حافظه رم عرضه خواهد شد که در این بنچمارک تنها یک مدل عنوان شده است.

اگرچه در اینجا نامی‌از پردازنده بکار رفته در دل این گوشی نیامده، اما طبق آخرین شنیده‌ها، پی40 پرو 5G مجهز به چیپست کایرین 990 روانه بازار خواهد شد. تراشه‌ای که دل مدل میت 30 و همینور گوشی تاشوی میت ایکس اس بکار رفته است.

عملکرد پی40 پرو 5G در گیک‌بنچ نشان از برابری تقریبی عملکرد آن با مدل میت 30 پرو دارد؛ این گوشی توانست در تست تک هسته‌ای امتیاز 754 و در تست چند هسته‌ای امتیاز 2847 را از آن خود کند.

انتظار می‌رود که در کنفرانس پیش روی هواوی که البته با توجه به شیوع کرونا، شاید به صورت آنلاین برگزار شود، دو گوشی دیگر نیز به همراه پی40 پرو 5G معرفی شوند؛ یک مدل معمولی پی 40 و دیگری نیز نسخه پریمیوم خواهد بود.

گفته می‌شود که هواوی در نسخه پریمیوم این گوشی از دوربین پنج گانه استفاده خواهد کرد. هنوز چند روزی به برگزاری این رویداد باقی مانده و قطعا طی روزهای آتی، اطلاعات بیشتری از این محصول به بیرون درز خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا