بازی

لاجیتک از کیت دسته ایکس باکس «G Adaptive» رونمایی کرد

شرکت لاجیتک روز گذشته از کیت دسته ایکس باکس خود با نام «G Adaptive» رونمایی کرد. این کیت از 3 دکمه بزرگ، 3 دکمه کوچک، 4 دکمه لمسی سبک، دو دکمه فشاری و البته دو صفحه پارچه‌ای تشکیل شده است. کیت گیمینگ لاجیتک با قیمت 100 دلار عرضه می‌شود و قابلیت چینش دکمه‌ها به شکل دلخواه را به کاربر می‌دهد.

کیت G Adaptive که در وبسایت لاجیتک و فروشگاه مایکروسافت موجود است، با تمامی پلتفرم‌هایی که از XBAC پشتیبانی می‌کنند، همخوانی دارد. برای مثال ایک باکس وان و کامپیوتر از این دسته و از طریق اتصال بلوتوث و یا کابلی پشتیبانی می‌کنند. دکمه‌های فشاری کیت نیز از طریق یواس‌بی به کناره‌ی هاب متصل می‌شوند و دیگر دکمه‌ها نیز از طریق جک به پشت هاب متصل می‌شوند.

شرکت لاجیتک برای ساخت این کیت با شرکت‌های مختلفی از جمله مایکروسافت و AbleGames همکاری کرده است. کیت گیمینگ لاجیتک به سنسورهای لمسی هوشمند و دو صفحه پارچه‌ای 8 × 10 سانتی‌متر مجهز است که می‌توان آنها را به راحتی به دور اشیاء کوچک و باریک مثل دسته‌های مبل پیچید و دکمه‌ها را روی آن متصل کرد. ضمنا با اتصال این دو تکه پارچه به یکدیگر امکان ساخت یک پد بزرگتر نیز وجود دارد. در این حالت کاربر می‌تواند موقعیت دکمه‌های دسته را به شکل دلخواه تغییر دهد و یا اینکه بدون جدا کردن آنها، پارچه را جمع کند. همپنین حفره‌هایی نیز برای پیچ کردن این کیت به صفحات سخت نیز وجود دارد.

لاجیتک در دکمه‌های کیت G Adaptive از مکانیزم اختصاصی استفاده کرده است. برای مثال دکمه‌های بزرگ کیت از سیستم ضد لغزش بهره‌مند هستند و زمانی که کاربر اشتباها روی قسمت‌های کناری دکمه ضربه بزند، دکمه به خوبی پاسخ می‌دهد.

در حال حاضر سفارش دکمه‌های اضافی برای این کیت ممکن نیست و تنها امکان تعویض دکمه‌ها وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا