تک‌شاخ

تک شاخ چهارم :‌ مجید حسینی نژاد بنیانگذار علی بابا / چرا دیگر مدیر نیستم ؟

تجربه شایسته سفر برای همه مردم برنامه ماست

چهارمین چهره در برنامه تک شاخ، چهره شناخته شده استارتاپی مجید حسینی نژاد است او زمانی یک آژانس هواپیمایی تاسیس کرد که شکست خورد اما بعد استارتاپی به راه انداخت که حالا یکی از موفق‌ترین کسب و کارهای گردشگری آنلاین ایران است.

در گفت و گو با شهرام شریف او توضیح می‌دهد چرا از پله های مدیریت در شرکتش پایین آمده و به دنبال تحول بستر فعالیت در این شرکت است. او تحول بستر و تحول اشخاص را مهمترین رویکرد برای موفقیت می‌داند.

به گفته بنیانگذار علی بابا خلق ثروت از فرصت‌های بازار گردشگری ایران حتی به رغم مشکلات اقتصادی ممکن است و تغییر شرایط تاثیر چندانی در آن ندارد. او می‌گوید اقتصاد بازی با حاصل جمع مثبت است و بازار گردشگری ایران در حال بزرگ شدن است. به گفته حسینی نژاد امروزه کسی اگر در همین تهران تور پیاده‌روی رایگان بگذارد از انعامی که در می آورد پول کلانی می‌تواند در بیاورد.

حسینی نژاد درباره آینده کسب و کاری که ایجاد کرده می‌گوید در هلدینگ توشا همیشه گردشگری هسته اصلی کسب و کار این شرکت باقی می‌ماند اما می‌خواهد تجربه مناسبی از سفر برای خانوارهای ایرانی فراهم کند.

این برنامه را بشنوید

برنامه تک شاخ

برنامه تک شاخ یک برنامه مستقل است که توسط آی تی ایران و آپارات تولید و  هر دو هفته یکبار  از طریق آی تی ایران و آپارات پخش می‌شود. هدف این برنامه گفت و گو با کارآفرینان، مدیران، هنرمندان و اشخاصی است که هرکدام با شرکت،‌محصول یا آثارشان چیزی را در اطراف ما تغییر داده‌اند.

مجید حسینی نژاد بنیانگذار علی بابا در برنامه تک شاخ
مجید حسینی نژاد: تصمیم به ترک مدیریت شرکت بخشی از برنامه اصلی من برای آینده علی بابا بود

برای دنبال کردن برنامه تک شاخ و آگاه شدن از گفت وگوهای جدید  می‌توانید مستقلا شبکه‌های اجتماعی این برنامه را دنبال کنید. در توییتر، تلگرام و اینستاگرام تک شاخ حاشیه‌ها و جزییات بیشتری از برنامه‌ها و میهمانان آنها را می‌توانید دنبال کنید.

نوشته های مشابه

‫9 دیدگاه ها

  1. مجید حسین‌نژاد خیلی جلوتر از زمان خودش داره حرکت می‌کنه، این ویدیو سال‌ها بعد ارزشش مشخص می‌شه، امیدوارم گرفته باشید که مجید پی داره می‌گه

  2. من متوجه نشدم این تحول تحول چی بود که حسینی نژاد هی تکرار میکرد، کلا آدم غیرعادی به نظر میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا