ایرانموبایل

سلفی جهرمی با گوشی ایرانی آریا و کنار گذاشتن سامسونگ

وزیر ارتباطات عکسی سلفی از خودش منتشر کرده که با گوشی ایرانی آریا گرفته شده است. جهرمی در اینستاگرام نوشت که سامسونگش را چند روزی است کنار گذاشته و از این گوشی ایرانی استفاده می‌کند.

با این حال خود وزیر ارتباطات معتقد است که هرچند این گوشی خوبی است اما جای کار خیلی دارد.

جهرمی می‌نویسد:‌می‌خواهم یک گوشی باکیفیت و زیبا در کشور تولید بشه که ارزان باشد تا «همه‌ی مردم» بتوانند بخرند و استفاده کنند.

او در ادامه نوشت: لطفا انتظارات خودتون از چنین تلفن همراهی رو کامنت کنید. اگر کسی هم دوست دارد داوطلب استفاده و تست این گوشی‌ها باشد اعلام کند تا برایش ارسال کنیم.

#همه‌با‌هم بهترین گوشی را خواهیم ساخت که هم سرعت و کیفیت بالایی داشته باشد و هم زیبا باشد تا به همه نشان بدهیم کار جوانان ایرانی چقدر عالی و خفن است!

 

View this post on Instagram

 

. چند روزی است که گوشی سامسونگم رو گذاشتم کنار و از گوشی ایرانی آریا استفاده می‌کنم. انصافا گوشی خوبیه ولی جای کار خیلی داره. می‌خواهم یک گوشی باکیفیت و زیبا در کشور تولید بشه که ارزان باشد تا «همه‌ی مردم» بتوانند بخرند و استفاده کنند. لطفا انتظارات خودتون از چنین تلفن همراهی رو کامنت کنید. اگر کسی هم دوست دارد داوطلب استفاده و تست این گوشی‌ها باشد اعلام کند تا برایش ارسال کنیم. #همه‌با‌هم بهترین گوشی را خواهیم ساخت که هم سرعت و کیفیت بالایی داشته باشد و هم زیبا باشد تا به همه نشان بدهیم کار جوانان ایرانی چقدر عالی و خفن است! 📷عکس در دفتر #آینده‌روشن

A post shared by Mohammad Javad Azari Jahromi (@azarijahromi) on

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

  1. استفاده از این گوشی توسط وزیر یک کار تبلیغاتی و پوپو لیستس است . مثل استفاده رونالدو از شامپد کلیر !!!!!
   یا استفاده دیوید بکام از روغن ایرانول !!!!

 1. جناب وزیر
  با سلام
  من یک عضو خانواده مخابرات هستم . چند روزی است که می خواهم گوشی بخرم . حال به سفارش شما و علیرغم مخالفت دوستان دنبال گوشی آریا می روم . ولی اگر جوابگو نبود به دفترتان می آیم و گوشی را به شما عودت می دهم .خداوکیلی خسارت من را بدهید .

 2. مثل اینکه قراره سفره جدیدی پهن بشه… میشه بگید کدوم قسمت این گوشی در ایران تولید میشه؟ صفحه نمایشش؟ پردازنده اش؟ چیپستش؟ یا حتی قابش؟!!!

  1. درود به تو . . دقیقا درسته . . گوشی ای که دست آقای جهرمیه و داره نمایشش میده درواقع فقط در ایران مونتاژ شده (:
   بزار دلشون خوش باشه . .
   تبریک به مونتاژ گران نابغه ایرانی ((:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن