موبایلهواوی

تایید تاریخ عرضه گوشی تاشوی هواوی در شهریور ماه

بر اساس گزارش‌های جدید، گوشی هواوی Mate X قرار است در ماه سپتامبر(شهریور ماه) عرضه شود. تاریخ عرضه این گوشی قرار بود اوایل ماه جاری باشد که بر اساس گفته این شرکت، عقب افتاد و به ماه سپتامبر منتقل شد.

بر  اساس تایید مسئولین شرکت هواوی، گوشی Mate X یک گوشی تاشو است. Vincent Peng ، یکی از نائب رئیسان ارشد شرکت در گزارشی اعلام کرد:« مدل جدید قرار است حداکثر تا ماه سپتامبر عرضه شود. این تاریخ شاید جلوتر بیفتد اما ماه سپتامبر قطعی است.»

ثبت علامت تجاری HongMeng، سیستم عامل انحصاری هواوی

میت ایکس 2600 دلاری قرار بود زودتر عرضه شود زیرا بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، صفحه نمایش قابل تا شدن آن نیاز به توسعه بیشتر داشت. Peng به ژورنال در این‌باره گفته:« ما در حال انجام تعداد زیادی آزمایش روی این گوشی هستیم.»

غول تکنولوژی کُره‌ای-شرکت سامسونگ نیز تاریخ عرضه گوشی تاشوی خود را عقب انداخته است. این شرکت ابتدا اعلام کرد که گوشی Galaxy Fold قرار است در ماه آوریل عرضه شود اما مشکلاتی پیش آمد که مربوط به صفحه نمایش این مدل می‌شود. به همین دلیل، شرکت عرضه رسمی این گوشی را عقب انداخت.

اوایل هفته گذشته، سامسونگ شایعات مربوط به  تاریخ عرضه گلکسی فولد در ماه جولای(تیرماه) را رد کرد و زمان معرفی این گوشی در پرده‌ای از ابهام قرار گرفت.

شرکت اپراتوری AT&T نیز، پیش خرید گوشی گلکسی فولد توسط مشتریانش را کنسل کرد و اعلام کرد که دلیل آن، تاخیر در اعلان تاریخ عرضه این گوشی توسط سامسونگ است. به مشتریانی که از شرکت اپراتوری AT&T، گوشی فولد پیش خرید کرده بودند، یک اعتبار 100 دلاری این شرکت هدیه داده شد.

شرکت Best Buy نیز در ماه اردیبهشت، پیش خریدهای مربوط به گلکسی فولد را کنسل کرد و دلیل آن را عدم اعلام تاریخ دقیق معرفی توسط سامسونگ عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا