تپسی

تسویه در لحظه برای رانندگان تپسی فراهم شد

با این امکان چالش پرداخت نقدی یا ا عتباری به رانندگان حل می‌شود

تاکسی آنلاین تپ‌سی، امکان جدیدی به اپلیکیشن رانندگان اضافه کرده که امکان تسویه حساب در لحظه یا تسویه فوری رانندگان تپسی را برای آنها فراهم آورده است.

این امکان جدید شامل دگمه‌ای روی اپلیکیشن رانندگان است که « تسویه حساب در لحظه » نام دارد و رانندگان می‌توانند در هر زمان  با استفاده از آن بلافاصله سهم خود از هزینه سفر یا سفرهای انجام شده را به حساب خود منتقل کنند.

مرتبط: امکانات جدید تپسی برای رانندگان

طی ماه‌های گذشته، تمایل رانندگان به دریافت نقدی هزینه سفر و ترجیح مسافر به پرداخت آنلاین، مشکلات و نارضایتی‌هایی را برای هر دو طرف ایجاد کرده بود.

تپ‌سی با حل پیچیدگی‌های فنی و مالی این موضوع و در جهت رفاه رانندگان و مسافران، این امکان را برای نخستین بار در تاکسی‌های اینترنتی ایران فعال کرده است.

تپسی رانندگان

به این ترتیب رانندگان می‌توانند با ویژگی تسویه فوری رانندگان تپسی در هر لحظه که مایل باشند، حتی در ساعات نیمه شب و روزهای تعطیل، سهم خود از هزینه سفر را به حساب خودشان واریز کنند.

این امکان جدید، از امروز به اپلیکیشن رانندگان تپ‌سی اضافه شده و انتظار می‌رود به تدریج توسط تمامی رانندگان مورد استفاده قرار بگیرد.

رانندگان تپ‌سی برای استفاده از این امکان باید نسخه جدید را دانلود کرده و شماره شبای خود در یکی از بانک‌های طرف قرارداد را در اپلیکیشن راننده تپ‌سی وارد کنند.

در حال حاضر، این امکان با یک بانک شروع شده و در آینده بسیار نزدیک، بانک‌های جدید به این قابلیت اضافه خواهند شد.

امکانات جدید تپسی برای رانندگان

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا