استارتاپ

واکنش کاربران به خبر تعطیلی بامیلو و تعدیل نیرو در این شرکت

به روز شده در ساعت 14:30 چهارشنبه 1 اسفند : ساعاتی بعد از انتشار خبر زیر بامیلو اطلاعیه‌ای در مورد تعطیلی این شرکت صادر کرده است.

بامیلو تعطیل می‌شود؟

دیروز و شب گذشته به دنبال برخی توییت‌ها بحث در مورد تعطیل شدن بامیلو بالا گرفت.

خبرها در مورد تعطیلی بامیلو یا واگذاری آن به مجموعه‌های دیگر متناقض است و هنوز هیچ منبع رسمی از داخل این شرکت یا هلدینگ IIG ( گروه اینترنت ایران و صاحب برندهایی چون اسنپ و بامیلو ) آن را تایید نکرده است.

صحبت از واگذاری بامیلو به هایپراستار هم در حالی مطرح می‌شود که مدیرعامل اسنپ اخیرا در یک مصاحبه گفته بود که مجموعه هایپراستار جدیدترین سهامدار  IIG است.

هرچند هنوز خبر رسمی در این زمینه اعلام نشده خبرهای مربوط به تعطیلی بامیلو تکذیب هم نشده است.

توییت تعطیل شدن بامیلو

بامیلو با مدل مارکت پلیس در بازار تجارت ایران فعالیت می‌کرد و هرچند به اندازه رقیبش دیجی‌کالا بزرگ نشد اما مهمترین رقیب آن هم به شمار می‌آمد.

در یکی از آخرین کمپین‌های بزرگ در آذرماه این شرکت اعلام کرده بود که رکوردهای فروش خرید آنلاین ایران را در حراجمعه شکسته است.

اگر تعدیل در بامیلو صحت داشته باشد به نوعی ادامه موج تعدیل‌ها در شرکت های استارتاپی طی ماه‌های گذشته است.

در شهریور ماه امسال دیجی‌کالا هم بخشی از نیروهای خودش را تعدیل کرده بود.

خبرهای مشابهی  در مورد استارتاپهای دیگر هم منتشر شد اما آنچه بیش از گذشته در ماه‌های اخیر در فضای استارتاپی ایران به چشم می‌آمد کاهش رشد سرمایه‌گذاری در این عرصه بود.

وضعیت اقتصادی کشور مهمترین دلایل این موضوع عنوان می‌شود.

در ادامه بخشی از واکنشهای کاربران شبکه‌های اجتماعی از جمله افراد فعال در اکوسیستم، افراد رسانه‌ای، شرکتهای رقیب یا کارمندان سابق بامیلو را در زمینه خبر تعطیلی این شرکت می‌بینید:

 

 

نوشته های مشابه

‫65 دیدگاه ها

  1. من که همش میگم بامیلو خدابیامرز! انواع و اقسام مایحتاج رو از بامیلو میخریدم و اتفاقا به نظرم شماره یک ایران بود نه دومی. و بقیه هم نه از نظر اندازه و قامت و نه از نظر کیفیت و خدمات اصلا به پای بامیلو نمی رسیدن و نمی رسند. امیدوارم بامیلو تکرار شود! باميلو يک انقلاب نوین ایجاد کرد.

  2. سایت خوبی بود. من دو این سالها خریدهای بسیار زیادی ازش داشتم و اکثر چیزهایی که میخردم تو مغازم میفروختم. دمشون گرم. من که ازشون راضی بودم و الانم خیلی ناراحتم.

  3. اینقدر از تامین کننده هاش جریمه های غیر منطقی و درصد های بالایی کسر میکرد که بالاخره آه شون گرفت این شرکت رو
    من خودم مدت یکسال تامین کننده این سایت بودم و خیلی در حق ام اجحاف شد و عملا هیچ سودی بامیلو برام نداشت و فقط خر حمالی مفت کردم براشون
    امیدوارم دیگه نبینم فعالیت دوباره اش رو، مگر اینکه تغییر مدریت و روند کار داشته باشند

  4. شب عید تعدیل میکنن…این یعنی اصلا براشون مهم نیستند کارمنداشون،لااقل دیرتر تعدیل میکردن یا ۲ ماه زودتر به کارمنداشون میگفتند که فکر کار باشن،تعطیلاتشونو خراب کردن،حیف این همه زحمت که کارمندا برای این شرکت و مدیرای نالایقشون کشیدن‌..

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا