اپلمایکروسافت

عرضه آفیس 365 مایکروسافت روی مک

مایکروسافت افیس ۳۶۵ روی مک عرضه شد.

این برای اولین بار است که اپلیکیشن های مایکروسافت آفیس ۳۶۵ در  فروشگاه مک اپ استور ( Mac App Store)  عرضه شده است.

کاربران مک از این به بعد می‌توانند نرم افزارهای Word، Outlook، Excel، PowerPoint، OneNote  و دیگر برنامه‌های پرکاربرد مایکروسافت را به صورت مستقیم از این فروشگاه دانلود کنند.

کاربران همچنین می‌توانند اشتراک سرویس Office 365 را از داخل برنامه‌ها خریداری کرده و بدون محدودیت به قابلیت‌های اختصاصی این برنامه برای پلت فرم مک، دسترسی پیدا کنند.

مایکروسافت ۳۶۰ روی مک

 

عرضه اختصاصی مایکروسافت ۳۶۵ روی مک

این نسخه از مایکروسافت 365، به صورت اختصاصی برای پلت فرم مک طراحی شده و قابلیت‌های مخصوص این سرویس عامل از جمله Dark Mode، Continuity Camera، نوار لمسی MacBook Pro Touch Bar و تِرکپَد جدید مک نیز از طریق این نسخه از مایکروسافت 365 قابل دسترسی است.

Phil Schiller، نائب رئیس ارشد اپل در بخش بازاریابی جهانی  درباره عرضه مایکروسافت ۳۶۵ روی مک گفت:

« برای پیوستن مایکروسافت آفیس 365 به جمع برنامه‌های مک اپ استور، بسیار هیجان داریم. اپل و مایکروسافت با همکاری یکدیگر موفق شده‌اند نسخه کارآمد و قدرتمندی از قابلیت‌ها و برنامه‌های این سرویس را برای کاربران مک عرضه کنند. حالا با وجود عرضه این نسخه جدید، دسترسی به آخرین برنامه‌ها و قابلیت‌های مایکروسافت 365 برای کاربران مک، آیپد و آیفون، بسیار آسان‌تر شده است.»

Jared Spataro، یکی از مسئولین ارشد مایکروسافت نیز به عنوان سخنگوی این شرکت رضایت خود از این نتیجه این شراکت را اعلام کرد:

« ارائه برنامه آفیس 365 در فروشگاه مک اپ استور، خبر بسیار هیجان انگیزی است. برای به ثمر رسیدن این پروژه و دسترسی کاربران مک به این سرویس، تلاش زیادی با همکاری شرکت اپل داشتیم.»

آفیس مایکروسافت برای کامپیوتر مک

برنامه‌های مایکروسافت 365 آنقدر کاربردیست که کاربران در هر جایی از محل کار گرفته تا خانه‌هایشان، تقاضای دسترسی به آن را دارند.

با عرضه مایکروسافت ۳۶۵ روی مک ، برنامه‌های محبوب این سرویس حالا به راحتی می‌تواند توسط کاربران سرویس Apple Business Manager در پلت فرم‌های مختلف اپل مورد استفاده قرار گیرد.

درباره فروشگاه اپلیکیشن مک 

فروشگاه مک اپ استور

مک اپ استور-  Mac App Store- اولین و بزرگ‌ترین فروشگاه مجموعه برنامه‌های مخصوص برنامه سیستم عامل مک در دنیاست.

نسخه جدید مک اپ استور که سال گذشته بازبینی شد، حالا طراحی و قابلیت‌های جدیدتری دارد و امکان جستجو و پیدا کردن برنامه مورد نظر کاربر در آن، راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.