استارتاپایران

سایت payment24 تعطیل شد

تعطیلی سایت payment24 به دلایل نامعلوم بسیاری را متعجب کرده است.

از روز گذشته با مراجعه به سایت پیمنت ۲۴ ( payment24.ir) کاربران متوجه شده اند یکی از مشهورترین سایت‌های پرداخت تعطیل شده است.

در اطلاعیه‌ای که روی صفحه نخست این سایت گذاشته شده دلیل تعطیلی سایت payment24 مشخص نشده و صرفا به برخی مشکلات رخ داده اشاره شده است.

این اطلاعیه با اشاره به تعطیلی سایت payment24 تاکید کرده برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق کاربران به طور موقت و تا حل تمامی مشکلات غیر فعال شده است.

هرچند پیمنت ۲۴ از در دسترس نبودن موقتی صحبت کرده اما تاکید کرده تمامی مطالبات و سفارشات انجام نشده کاربران به طور کامل تسویه می‌شود و کاربران نگران نباشند.

سایت همچنین  شماره تماس و آدرس خود در تهران و شیراز را در تنها صفحه باقی مانده در این سایت درج کرده است.

سایت payment24 طی سال های اخیر از موفق‌ترین سایت‌های پرداخت برای سرویس‌های اینترنتی یا حواله پول به شمار می‌آمد و مرتبا سرویس‌های مختلفی را به خود اضافه می‌کرد.

این سایت همچنین از فروشندگان اصلی گیفت‌کارتهای اپل، گوگل و آمازون بود.

از اوایل امسال و بعد از ورود به بحران ارزی و تعطیلی صرافی‌ها بخش عمده سرویس‌های ارایه شده دراین سایت به حالت تعلیق درآمده بود.

‫87 دیدگاه ها

  1. عاقبت کلاه برداری همینه خدا گرفتارت میکنه
    یه دونه از این ویزا کارتها به من داد هیچ کجا کارنمیکرد

    1. کلاهبرداری کجا بود بابا آدم های درستی هستن امریکا به دلیل کمک به دور زدن تحریم ها بنده خدا رو توی ترکیه دستگیر و به آمریکا انتقال داده نزدیک دوسال زندان براش بریدن

  2. سلام . مدیرعاملش در آمریکا به خاطر نقض قوانین دستگیر شده توسط خود امریکا درحالی که اصلا هیچ گونه مدرکی بر نقض قوانین ندارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.