نمایشگاه 2020 CES

معرفی ربات نانوا در CES 2019

ربات نانوا یکی از دلپذیرترین محصولاتی است که تا الان  در نمایشگاه CES 2019  معرفی شده است.

این ربات Bread Bot نام دارد، ماشینی که قادر است به تنهایی مواد اولیه نان را مورد استفاده قرار داده، نان بپزد و درست مانند دستگاه کوچک فروش خودکار،آنها برای خرید مشتریان عرضه کند.

ربات نان پز در ces 2019

دستگاه Bread Bot که همیشه عطر خوش نان تازه از آن به مشام می‌رسد، توسط شرکت  Wilkinson Baking Company در واشنگتن طراحی شده و با هدف کمک به خرده فروشان و خوار و بار فروشان تولید شده است.

ربات نان پز در ces 2019

این دستگاه با دریافت مواد اولیه قادر است به صورت اتوماتیک میزان متناسب پخت نان را محاسبه کرده و با اضافه کردن آب و دیگر مواد مورد نیاز، نان بپزد و آنها را از پشت ویترین شیشه‌ای به مشتریان عرضه کند.

تازه‌های نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنید

نسخه‌ای از این محصول که در نمایشگاه CES امسال معرفی شد، قادر است تا 395 درجه فارنهایت به مواد اولیه حرارت برساند و برای پخت نان به اشکال مختلف، قالب‌های متناسب مورد نیاز است. بعد از اتمام پخت، نان‌ها به داخل ستون خنک کننده انتقال پیدا می‌کنند که از همینجا مشتریان امکان انتخاب آنها را خواهند داشت. تمام این مراحل، حداقل یک ساعت و نیم زمان می‌برد و بعد از 6 دقیقه دور جدید پخت نان آغاز می‌شود.

ربات نان پز در ces 2019

هنوز خبری درمورد قیمت این ربات نان پز اعلام نشده اما تحلیل گران تخمین می‌زنند که قیمت آن حدود 100 هزار دلار برای اجاره پنج ساله خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا