تکنولوژیشبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام برای اینفلوئنسرها برنامه دارد

حساب Creator به اینستاگرام اضافه می‌شود

اینستاگرام تصمیم دارد یک سرویس جدید به شبکه اجتماعی خود اضافه کند. این سرویس برای اینفلوئنسرها بیشترین کاربرد را دارد. این شبکه اجتماعی که متعلق به فیسبوک است، تصمیم گرفته تا اکانتی به نام Creator برای کاربرانی که محتوا تولید می‌کنند و دنبال کنندگان زیادی هم دارند ایجاد کند.

اکانت جدید اینستاگرام (Creator) درحال آزمایش توسط عده محدودی است. این آزمایش کمک می‌کند تا ایرادات اولیه آن برطرف شود. در این نوع اکانت کاربران می‌توانند پیام‌های مستقیم (دایرکت) را فیلتر کنند و یک سری اطلاعات خلاصه از دنبال شوندگان و دنبال کنندگان خود به دست بیاورند. این امر کمک می‌کند تا جامعه مخاطب خود را بهتر درک کنند.

هدف از حساب Creator

اینستاگرام امیدوار است حساب Creator بتواند این شبکه اجتماعی را به یک پلتفرم جذاب برای تولید کنندگان محتوا، هنرمندان و اینفلوئنسرها تبدیل کند و یک بازوی رقابتی جدی باشد در برابر اسنپ‌چت. این اولین تلاش اینستاگرام برای جدی‌تر کردن این پلتفرم نیست و پیش از این هم با راه‌اندازی حساب بیزنس به کسب‌وکارها کمک می‌کرد تا در برخی پست‌ها لینک قرار بدهند یا برای هر پست قیمت مشخص کنند تا کسب درآمد از این پلتفرم برای آنها رسمی شود.

مطلب مرتبط: بهترین ویژگی‌های پنهان اینستاگرام

حساب Creator در اینستاگرام قرار است به زودی فراگیر شود و برای افراد بیشتری در دسترس قرار بگیرد. اگر این حساب برای شما هم جذاب است باید چشم انتظار بمانید تا این سرویس عمومی‌تر شود. البته به گفته اینستاگرام این انتظار طولانی نیست.

منبع
thenextweb

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا