سامسونگموبایلویدئو

مدیرعامل سامسونگ و موبایل تاشو

مدیر عامل بخش موبایل شرکت سامسونگ روز گذشته در مصاحبه خود تصویری از آنچه که سامسونگ آن را «گوشی تاشو» نامگذاری کرده در ذهن مخاطبین ترسیم کرد. او در مصاحبه خود گفت که این دستگاه در حالت باز همانند یک تبلت کامل با نمایشگر بزرگ عمل می‌کند و زمانی هم که گوشی را تا می‌کنید، می‌توانید از آن به عنوان یک اسمارت‌فون معمولی و قابل حمل استفاده کنید.

این توصیفات مدیرعامل سامسونگ با آنچه که شرکت در سال 2013 منتشر کرده بود همخوانی دارد. سامسونگ سال 2013 تصویری را منتشر کرد که یک دیوایس با نمایشگر داخلی بزرگ و یک نمایشگر خارجی نسبتا کوچکتر را نشان می‌داد.

مدیرعامل سامسونگ همچنین گفته که ممکن است این دیوایس در کنفرانس برنامه‌نویسان سامسونگ در تاریخ 7 نوامبر رونمایی شود. البته او گفته قبل از معرفی بایستی این محصول به استانداردهای در نظر گرفته شده دست پیدا باشد.

او در بخشی از مصاحبه خود گفت: «زمانی که این دیوایس را معرفی می‌کنیم، بایستی برای مخاطبین و طرفداران مفهوم خاصی داشته باشد. در حال حاضر رابط کاربری این دیوایس به استانداردهایی که من در ذهنم دارم نرسیده و فعلا جای کار دارد.» او همچنین اعلام کرد این دیوایس به سرعت در بازار محبوبیت پیدا می‌کند چرا که بازار به وجود چنین دیوایسی نیازمند است.

تولیدکنندگان متعددی در سراسر دنیا تصمیم دارند دیوایس‌های تاشو تولید کنند. هوآوی طبق گزارش‌های قصد دارد یک دیوایس تاشو را در تعداد محدود در سال 2019 عرضه کند و همچنین لنوو و شیائومی هم نمونه‌های آزمایشی خود را تولید کرده‌اند. ضمنا شرکت ال‌جی هم رقم هنگفتی را در بخش نمایشگرهای انعطاف‌پذیر سرمایه‌گذاری کرده و اوایل امسال هم تبلیغی را منشتر کرد که یک نمایشگر بزرگ با قابلیت لول شدن همانند یک تکه مقوا را نشان می‌داد.

 

منبع
ُThe Verge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا