تکنولوژی

تکنولوژی امنیتی اختصاصی بلک بری گسترش می‌یابد

شرکت BlackBerry دیروز اعلام کرد که با شرکت انگلیسی سازنده گوشی‌های هوشمند Bullitt Group قراردادی امضا کرده و قرار است تکنولوژی امنیتی خود را برای محصولات شرکت انگلیسی -Bullitt’s rugged CAT  و  Roverعرضه کند. با اضافه شدن تکنولوژی امنیت سایبری بلک بری به گوشی‌های هوشمند آینده شرکت Bullitt، محصولات این شرکت هم در ظاهر مقاومت پیدا کرده و هم به قابلیت‌های نرم افزاری امن‌تری مجهز خواهند شد.

سیستم  BlackBerry Secure شامل نرم افزارها و برنامه‌های اختصاصی شرکت بلک‌بری است که قادر هستند میزان آسیب پذیری دستگاه کاربر را کاهش داده و آن را  در برابر حملات هک و نفوذ بدافزارها، ایمن‌تر کنند.

شرکت Bullitt ، دو دستگاه گوشی هوشمند قلدر خود به نام‌های CAT  و Rover  را برای استفاده در شرایط سخت مانند سایت‌های ساخت و ساز طراحی کرده است. این شرکت محصولات خود را به بیش از 100 کشور مختلف ارسال می‌کند که بیشترین خریداران در بین کشورهای اروپایی، خاور میانه، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین هستند.

شرکت بلک بری روز جمعه همچنین گزارش درآمد سه ماهه اول سال 2018  را منتشر کرد. درآمدهای بخش نرم افزار و سرویس‌های این شرکت، سالیانه افزایش 18 درصدی را تجربه کرده و امسال به 189 میلیون دلار رسیده است. درآمد کلی شرکت برای سه ماه نیز 219 میلیون دلار اعلام شد. شرکت بلک‌بری همچنین اعلام کرد که طی این دوران، ضرر خالصی معادل 11 سنت در هر سهم را تجربه کرده است. بلک بری امیدوار است که تا سال 2019، درآمد بخش سرویس‌ها و نرم افزارها، بین 8 تا 10 درصد افزایش کند.

 

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا