تکنولوژی

موسیقی مورد علاقه تاثیرگذارترین افراد دنیا چیست؟

مطمئنا مطالعه درباره عادات افراد مشهوری که در تاریخ به‌عنوان تاثیرگذارترین افراد شناخته می‌شوند کار سختی نیست اما اگر بتوانید به موزیک‌های مورد علاقه این افراد که تاثیرات قابل توجهی بر روی آنها داشته است گوش بدهید چه حسی خواهید داشت؟ آیا باخبر شدن از سلایق موزیکی آنها برایتان جذاب نیست؟

سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای به مناسبت انتشار لیست سالانه تاثیرگذارترین افراد دنیا توسط نشریه تایمز، یک پلی لیست جدید شامل 35 موزیک منتشر کرده است. این پلی‌لیست در اصل موزیک‌های مورد علاقه و تاثیرگذاری هستند که توسط افراد داخل لیست 100 نفره نشریه تایمز انتخاب شده‌اند. به‌گفته‌ی این افراد برخی از این موزیک‌ها باعث الهام گرفتن از آنها و پیشرفتشان شده است.

برای مثال موزیک مورد علاقه «گال گادت» یکی از بازیگران زن معروف هالیوود آهنگ «پرنده سیاه» از گروه بیتلز است. او ایفا کننده نقش زن شگفت انگیز نیز بوده است. «هاف جکمن» بازیگر محبوبی که در سری فیلم‌های مردان ایکس نقش ولورین را بازی کرده موزیک Words Fail از اوان هنسن و همچنین ساتیا نادلا مدیرعامل فعلی مایکروسافت هم موزیک Anthem از لئونارد کوهن را به عنوان تاثیرگذارترین موزیک زندگیشان معرفی کرده‌اند.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.